5 Sievietespasaule.lv - Horoskopi
Kontakti | Par SievietesPasauli | Reklāmas iespējas | Noteikumi | Lapas karte
Twitter
Lietotājvārds 
Aizmirsi lietotājvārdu vai paroli?
Parole 
Ienāc
Atcerēties manus lietotāja datus uz šī datora
Tu vēl neesi reģistrējusies SievietesPasaule.lv? Izdari to tagad!Tas ir bez maksas, bet piedāvā dažādus bonusus, tādus kā - piedalīties konkursos, testēt produktus, blogot, pirmajai uzzināt jaunumus, kā arī personalizēt savu Sievietes Pasauli. Pievienojies!
Trešdiena,  12. Augusts Vārda dienas Klāra, Vizma
Ilustrācija: Ilze Eglīte
Pievienots: 02.03.2019.
Šajā mēnesī tu būsi apveltīta teju vai ar nereālām spējām. Tomēr līdz ar varu un spēku nāk arī atbildība. Urāns martā nonāks Vēršos un tavā draugu, cerību, sapņu un vēlmju piepildījumu mājā, kur uzkavēsies turpmākos septiņus gadus. Tev tiks dāvāta iespēja likt materiālizēties savām vēlmēm. Interesantā lieta ir tā, ka bieži mēs nemaz nezinām, ko mēs tiešām vēlamies un kas mums būtu labākais. Iespēja dzīvot pēc saviem notiekumiem noteikti ir viena no būtiskām priekšrocībām. Cilvēku loks ap tevi varētu mainīties. No tevis tiks prasīts paplašināt redzesloku un saglabāt skatu nākotnē. Nenoslogo savas draudzības ar dažādām gaidām. Ļauj laikam pašam visu salikt pa vietām. Profesionālajā jomā tu varētu tikt skaidrībā par to, kas ir tas, kas ļautu tev justies gan emocionāli, gan finansiāli droši. Centies izvairīties no sevis salīdzināšanas ar citiem un nesacenties ar citiem.

Numeroloģiskā prognoze martam:
Šajā mēnesī parādīsies daudz jaunu, oriģinālu ideju. Gaisā un sirdī valdīs pavasara noskaņas. Radīsies vēlme uzsākt darīt ko pilnīgi jaunu, ko nekad neesi darījusi, vai atgriezties pie kāda ilgāku laiku novārtā atstāta hobija vai nodarbošanās. Īstais laiks atrast otru pusīti, ja esi vientuļa. Savukārt tām, kurām ir partneris, jācenšas kopā pavadīt pēc iespējas vairāk laika un izrādīt īpašu sapratni savam cilvēkam. Ja pagātnē esi aizvainojusi kādu no saviem mīļajiem, kopīgi pavadītais laiks palīdzēs aizmirst senos pāridarījumus. Izmantojiet savas kopīgās intereses vai radiet jaunas, lai kopīgi pavadītais laiks būtu interesants un kvalitatīvs. Martā būsi sabiedrības dvēsele un padomdevēja, apkārtējiem allaž atradīsies, ko tev pajautāt. Un tev tas patiks.

Lai pilnībā izmantotu numeroloģisko prognozi, ieteicams ņemt vērā savus individuālos skaitļus un atrast balansu ar nedēļas enerģiju. Uzzināt savus skaitļus, dziļāk iepazīt un izprast sevi, kā arī rast atbildes uz daudziem un dažādiem jautājumiem, vari individuālajā numeroloģijas konsultācijā pie Līgas Elizabetes Balodes. Uzzini, kā pieteikties šeit >>

(21.03. - 20.04)
(21.04. - 20.05)
(21.05. - 20.06)
(22.06. - 22.07)
(23.07. - 23.08)
(24.08. - 23.09)
(24.09. - 23.10)
(24.10. - 22.11)
(23.11. - 21.12)
(22.12. - 19.01)
(21.01. - 20.02)
(21.02. - 20.03)
Marts

Horoskops nedēļai:
Jaunu ideju un iespēju meklējumi, kā arī gatavība mācīties, var būt ļoti izdevīga, jo šāda...  Lasīt vairāk >>

Šis ir tavs gads, Vēzīti! Ja tev ir sajūta, ka neesi kādu laiku kontrolējusi savu likteni, ir laiks atgūt šo kontroli pār savu...  Lasīt vairāk >>
© SievietesPasaule 2009 | web izstrāde: Molssoft | webdizains: annija.lv