6 Sievietespasaule.lv - Horoskopi
Kontakti | Par SievietesPasauli | Reklāmas iespējas | Noteikumi | Lapas karte
Twitter
Lietotājvārds 
Aizmirsi lietotājvārdu vai paroli?
Parole 
Ienāc
Atcerēties manus lietotāja datus uz šī datora
Tu vēl neesi reģistrējusies SievietesPasaule.lv? Izdari to tagad!Tas ir bez maksas, bet piedāvā dažādus bonusus, tādus kā - piedalīties konkursos, testēt produktus, blogot, pirmajai uzzināt jaunumus, kā arī personalizēt savu Sievietes Pasauli. Pievienojies!
Sestdiena,  23. Janvāris Vārda dienas Grieta, Strauta
Ilustrācija: Ilze Eglīte
Pievienots: 29.12.2017.

2018.gads būs pārmaiņu pilns, un šīs pārmaiņas padarīs tevi svarīgāku un ietekmīgāku. Tu ne vienmēr uztver sevi nopietni, tomēr, lūdzu, uztver nopietni to, ko tu dari, un panākumi neizpaliks! Dedzība, spēks un popularitāte ir tavi šā gada atslēgas vārdi.

Tava valdošā planēta – Urāns, 2018.gadā virzīsies no Auniem uz Vēršiem (maijā) un atkal atpakaļ uz Auniem (novembrī). Tas var iešūpot kādas būtiskas pārmaiņas tavā ikdienas dzīvē. Otra tava valdošā planēta – Saturns, visu gadu atradīsies savās mājās – Mežāžos. Ja Saturns tev piedāvās sazemējumu un stabilitāti, tad Urāns vilinās uz eksperimentiem un riskēšanu.

Pat, ja vasarā apkārt valdīs sarežģījumi, Marsa retrogrāds tevi no tiem pasargās, dāvājot mieru. Savukārt Venēras retrogrāds oktobrī un novembrī nedaudz atvēsinās uzkarsušo mīlas dzīvi, dodot iespēju attiecībās ienest praktiskus uzlabojumus.

Partnerattiecībās esošajiem Ūdensvīriem 2018.gads solās būs īpaši harmonisks. To pavadīs šarms, jaukums un labestība. Februāris ir mēnesis, kad partnerattiecībās būs viegli atvērties un runāt vienam par otra sapņiem, tos uzklausīt. Aprīlī un maijā dzīves prioritātes var gluži nesakrist ar vēlmēm, tas var izraisīt arī domstarpības. Oktobris, novembris un decembris attiecībām ir visnopietnākais un pamatīgākais laiks. Tad var tikt doti solījumi un uzņemtas jaunas saistības.   

Ūdensvīriem, kuri pagaidām dzīvi bauda brīvā statusā, labvēlīgākais laiks attiecību dibināšanai ir gada pirmie četri mēneši. Tas ir laiks, kad daudz būsi cilvēkos, būs iespējas iepazīties ar jauniem cilvēkiem, arī tādiem, kas raisa tevī tālāku interesi. Nevajag gan partnera atrašanu uzlikt par pašmērķi – primāri ir pavadīt labi laiku! Ja janvārī tu varētu piesaistīt kavalierus, kas jau pašā sākumā tevi atbaidīs ar pārāk nopietniem nodomiem, tad martā pastāv liela varbūtība saskarties ar cilvēkiem, kuri uz dzīvi raugās pārāk nereālistiski. Jūlijā un augustā pastāv iespēja sastapt kādu vienkāršu un ne visai publisku cilvēku, kas beigu beigās var izrādīties viss, kas tev vajadzīgs.

Lai arī tev šķitīs, ka pietiekami nekontrolē savu darba dzīvi un finanses, taču realitāte ir tāda, ka tev neko būtiski vairāk nemaz arī nevajag kontrolēt. Panākumi un iespēja augt un attīstīties vienmēr būs rokas stiepiena attālumā. Gada iesākumā – janvārī un februārī, vajag baudīt popularitāti un būt arī pragmatiskai. Biznesa saites un sadarbības, kas noslēgtas šajā laikā, tev labi kalpos visa gada garumā. Martā var piezagties zināma nenoteiktība, kad citu labklājību vari stādīt augstāk par savu. Ieņēmumi vasaras mēnešos var svārstīties un kļūt neparedzami. Taču, kad citi kļūs satraukti, tu pratīsi nezaudēt kontroli.      

(21.03. - 20.04)
(21.04. - 20.05)
(21.05. - 20.06)
(22.06. - 22.07)
(23.07. - 23.08)
(24.08. - 23.09)
(24.09. - 23.10)
(24.10. - 22.11)
(23.11. - 21.12)
(22.12. - 19.01)
(21.01. - 20.02)
(21.02. - 20.03)
Decembris

Horoskops nedēļai:
Šī nedēļa nesīs pārsteigumus un pozitīvisma pilnus pasākumus. Tie būs iesaistoši un...  Lasīt vairāk >>

Numeroloģiskā prognoze decembrim:
Šim mēnesim sastādi savu prioritāšu sarakstu un īsteno tikai to, kas...  Lasīt vairāk >>
© SievietesPasaule 2009 | web izstrāde: Molssoft | webdizains: annija.lv