6 Sievietespasaule.lv - Horoskopi
Kontakti | Par SievietesPasauli | Reklāmas iespējas | Noteikumi | Lapas karte
Twitter
Lietotājvārds 
Aizmirsi lietotājvārdu vai paroli?
Parole 
Ienāc
Atcerēties manus lietotāja datus uz šī datora
Tu vēl neesi reģistrējusies SievietesPasaule.lv? Izdari to tagad!Tas ir bez maksas, bet piedāvā dažādus bonusus, tādus kā - piedalīties konkursos, testēt produktus, blogot, pirmajai uzzināt jaunumus, kā arī personalizēt savu Sievietes Pasauli. Pievienojies!
Otrdiena,  19. Janvāris Vārda dienas Alnis, Andulis
Ilustrācija: Ilze Eglīte
Pievienots: 29.12.2017.

Atļaujies sašūpot savu dzīvi 2018.gadā! Tava valdošā planēta Venēra būs viena no spēcīgākajām planētām šajā gadā visā debesu jumā. Tā būs uzlādēta pirmajā Jaunā gada dienā un tāda – uzlādēta – gadu iesāksi arī tu. Taviem mērķiem un nodomiem būs grūti stāties ceļā, tāpēc nesamierinies ar mazumiņu! Nebaidies no lielām pārmaiņām vai vairākuma pieņemtās patiesības apstrīdēšanas.

Gādā par to, lai tev apkārt valda labas domas un tevi ieskauj skaista vide. Te nav vietas kompromisiem. Neļauj sevi steidzināt. Attiecībām būs tendence kļūt nopietnākām, tāpēc tām neskādēs papildu uzmanība un rūpes. Arī materiālajā pasaulē tev vajadzētu veikties. Vari novērtēt to, kādu pasauli esi izveidojusi ap sevi, un atļaujies paturēt tikai to, kas tev der un ir patīkams.   

Partnerattiecībās esošie Vērši 2018.gadā mīlas frontē var rādīt brīnumus. Vienojies ar partneri par jūsu kopīgajām iecerēm, un nekas jūs nespēs apturēt. Pavasara cēlienā, kad Saule nonāks Vēršos un Marss, Plutons un Saturns atradīsies tev draudzīgajā Zemes zīmē – Mežāžos, ir laiks, kad būt kopā un atrisināt jebkādas problēmas, kas apgrūtina mājas dzīvi. Šis būs arī laiks, kad viens otru varēsiet atbalstīt un uzmundrināt darba jomā. Mīlas dzīve visa gada garumā sagādās prieku un baudu. Lai lutinātu viens otru, nebūs vajadzīgs tērēt miljonus. Gada izskaņā jūs varētu tikt ierauti pamatīgā sabiedriskās dzīves burziņā un pārvērsties par ballīšu zvēriem.

Tiem Vēršiem, kuri vēl tikai lūko satikt savu otro pusīti, 2018.gads tam būs labvēlīgs. Būs grūti turēties pretī tavam šarmam un atraktīvajam ārējam izskatam. Kavalierus tas pievilinās, kā bites medus. Saprast, kurš ir īstais, nebūs grūti, īpaši, gada sākumā un gada pēdējos mēnešos. Nepiemērotie kandidāti izkristalizēsies ātri, un tev nesagādās ne mazākās grūtības pateikt: “Nē, paldies!”

Saturna un Plutona klātbūtne Mežāžos visa gada garumā gādās par stingru pamatu finanšu un darba sfērā. Tu būsi apveltīta gan ar enerģiju, gan inovatīvu pieeju lietām, lai ieruadzītu vai radītu sev iespējas, kuras citi pamanītos palaist gar degunu. Šajā gadā nevajag baidīties runāt, jo tavs teiktais tiks labi uztverts. Gada pirmā puse, īpaši, no aprīļa līdz jūnijam var būt ļoti noslogota, tomēr tas nenozīmē tūlītējus darba augļus. Nezaudē pacietību - vasaras un rudens pusē ienākumiem vajadzētu, ja ne strauji, tad vismaz pamazām pieaugt. Tiecies pēc labākā un nesamierinies ne ar ko citu kā tiki labāko!         

(21.03. - 20.04)
(21.04. - 20.05)
(21.05. - 20.06)
(22.06. - 22.07)
(23.07. - 23.08)
(24.08. - 23.09)
(24.09. - 23.10)
(24.10. - 22.11)
(23.11. - 21.12)
(22.12. - 19.01)
(21.01. - 20.02)
(21.02. - 20.03)
Decembris

Horoskops nedēļai:
Šajā nedēļā var rasties iespējas gūt labumu no naudas investēšanas. Tuvākajās nedēļās...  Lasīt vairāk >>

Numeroloģiskā prognoze decembrim:
Šim mēnesim sastādi savu prioritāšu sarakstu un īsteno tikai to, kas...  Lasīt vairāk >>
© SievietesPasaule 2009 | web izstrāde: Molssoft | webdizains: annija.lv