6 Sievietespasaule.lv - Horoskopi
Kontakti | Par SievietesPasauli | Reklāmas iespējas | Noteikumi | Lapas karte
Twitter
Lietotājvārds 
Aizmirsi lietotājvārdu vai paroli?
Parole 
Ienāc
Atcerēties manus lietotāja datus uz šī datora
Tu vēl neesi reģistrējusies SievietesPasaule.lv? Izdari to tagad!Tas ir bez maksas, bet piedāvā dažādus bonusus, tādus kā - piedalīties konkursos, testēt produktus, blogot, pirmajai uzzināt jaunumus, kā arī personalizēt savu Sievietes Pasauli. Pievienojies!
Svētdiena,  24. Janvāris Vārda dienas Eglons, Krišs, Ksenija
Ilustrācija: Ilze Eglīte
Pievienots: 30.12.2017.

Jaunais gads nāks ar skaidrāku izpratni par savu dzīvi. Jo skaidrāks būs tavs redzējums par to, kur esi un uz ko tiecies, jo vieglāk būs sasniegt nospraustos mērķus un sapņus. Tas nebūs kaut kāds pārpasaulīgs šarms, bet gan tavs vēlīgums un grācija, kas piesaistīs sabiedrotos un veiksmi.

Tava valdošā planēta Saturns visu gadu atradīsies mājās – tavā zvaigznājā. Tici – tas tevi iedvesmos un padarīs spēcīgāku. Jā, Saturna retrogrāds no aprīļa vidus līdz septembra sākumam var padarīt tevi nepacietīgu un pat nedaudz nemierīgu, taču uz grūtībām vai šķēršļiem nevajag ieciklēties. Te palīdzēs tikai un vienīgi metodisks darbs.

Attiecībās esošajiem Mežāžiem jārēķinās, ka gada sākumā, kad Saule, Venēra, Saturns un Plutons būs jūsu pašu zīmē, tiešu jūs būsiet tie pieaugušie un saprātīgie. Kā pateiksiet, tā notiks. Un partneris šajā gadā arī īpaši neprotestēs pret to. Februārī un martā ikviena ideja var šķist perfekta, taču nepacietība sagādās lielākās grūtības. Attiecību formālai sakārtošanai labvēlīgākais laiks ir novembra otrā puse un decembris.

Ja attiecību jomā esi brīvais putns, tad zini – gada pirmajos trīs mēnešos daudz apgrozīsies sabiedrībā, kas, cita starpā, nostādīs tavā priekšā arī jaunas sejas. Šajā laikā gan jāsamierinās un jāpriecājas vairāk par lietišķām attiecībām, jo romantiskie ideāli būs ārkārtīgi augsti, un neviens tos nespēs piepildīt vai saglabāt ilgstoši. Augusts šajā ziņā izskatās daudzsološāks, jo var uzrasties kāds, kas patiesi vēlēsies par tevi parūpēties. Tā vienlaikus būs gan karmiska iespēja, gan izaicinājums. Venēras retrogrādo periodu no oktobra sākuma līdz novembra vidum vari izmantot, lai iegūtu skaidrāku skatu uz kādu attiecību potenciālu. Par nopietnu saistību uzņemšanos gan vari sākt domāt pēc šī retrogrāda beigām.

Naudas un profesionālajā jomā 2018.gada pirmais un pēdējais ceturksnis varētu būt visaizraujošākie, taču arī gada vidus nebūs ne tuvu garlaicīgs. Tas būs stabilākais laiks, kad visvairāk var izdoties paveikt. Citu cilvēku bažas par finansēm un darba lietām varētu izvirzīties priekšplānā tavām pašas pārdomām. Darba vietā tu varētu kļūt par cilvēku, pie kura pārējie nāk izkratīt sirdi vai pakonsultēties. Šajā gadā var nākties pārskatīt budžetu, atmest ekstravagnaci. Lai kas arī notiks un nāks tavā ceļā, tevi būs grūti izsist no līdzsvara.            

(21.03. - 20.04)
(21.04. - 20.05)
(21.05. - 20.06)
(22.06. - 22.07)
(23.07. - 23.08)
(24.08. - 23.09)
(24.09. - 23.10)
(24.10. - 22.11)
(23.11. - 21.12)
(22.12. - 19.01)
(21.01. - 20.02)
(21.02. - 20.03)
Decembris

Horoskops nedēļai:
Kamēr citi skries apkārt un baudīs dzīvi, tevi iepriecinās līdzdalība kādos labdarības pasākumos vai...  Lasīt vairāk >>

Numeroloģiskā prognoze decembrim:
Šim mēnesim sastādi savu prioritāšu sarakstu un īsteno tikai to, kas...  Lasīt vairāk >>
© SievietesPasaule 2009 | web izstrāde: Molssoft | webdizains: annija.lv