Kontakti | Par SievietesPasauli | Reklāmas iespējas | Noteikumi | Lapas karte
Twitter
Lietotājvārds 
Aizmirsi lietotājvārdu vai paroli?
Parole 
Ienāc
Atcerēties manus lietotāja datus uz šī datora
Tu vēl neesi reģistrējusies SievietesPasaule.lv? Izdari to tagad!Tas ir bez maksas, bet piedāvā dažādus bonusus, tādus kā - piedalīties konkursos, testēt produktus, blogot, pirmajai uzzināt jaunumus, kā arī personalizēt savu Sievietes Pasauli. Pievienojies!
Trešdiena,  1. Aprīlis Vārda dienas Dagne, Dagnis
Autors: SievietesPasaule.lv
Pievienots: 05.11.2012.

Ezotēriķi skaidro,ka akmeņi nierēs esot materializējušās agresīvās emocijas, kuras cilvēks gadiem ilgi apspiedis un uzkrājis sevī.

Sāpes muguras lejasdaļā var liecināt ne tikai par kādu muguras kaiti, bet arī par problēmām ar nierēm. Foto-gettyimages
18.11.2013 17:55
Jēziņ, kāds blēņas te raksta. Pseidozinātne, puspatiesībs un ļoti viegli atspēkojami meli. Lūdzu, lūdzu, palasiet, ko saka internetā par tēmu "Debunking Esoterics".
18.11.2013 19:06
zini ko, "pele". necel sevi Dieva vietā, kā tu zini, ka tu zini vienīgo patiesību? varu teikt, pēc sevis, ka izmantojot šo literatūru, esmu izārstējusies no lielas daļas savu slimību.
08.11.2012 09:35
Sajuka, Zēlands drusku savādāku tēmu cilā, bet arī interesanti :D
08.11.2012 08:28
Lasot šo rakstu, sapratu, ka tas attiecas arī uz mani. Mani šis ieinteresēja un meklēšu abas grāmatas, lai iepazītos ar šīm lietām tuvāk !
08.11.2012 09:34
Siņeļņikovs, Luīze Heija, Lūle Vilma, V. Zēlands :) visi šie autori raksta par to, tev tikai atliek izvēlēties vairāk uzrunājošo :)
Vārds
Komentārs:

! SievietesPasaule.lv neatbild par pievienotajiem lasītāju komentāriem, jo tie satur autora, nevis portāla veidotāju viedokli. Taču portāls aicina, rakstot komentārus, būt tolerantiem, ievērot pieklājības normas un iztikt bez rupjībām, pretējā gadījumā SievietesPasaule.lv patur tiesības komentārus dzēst. Komentāru noteikumi.
Pievienot komentāru
© SievietesPasaule 2009 | web izstrāde: Molssoft | webdizains: annija.lv