Vārda dienu svin: Gunta, Ginta, Gunda

Nierakmeņi- materializējusies agresija

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Latvijā ārsti norādījuši, ka nierakmeņi tiek konstatēti arvien jaunākiem cilvēkiem. Iemesls – neveselīgs, sāļš uzturs un gāzētie dzērieni. Taču nereti rodas jautājums- kādēļ vienam nierēs veidojas šādi akmeņi, bet otram ar šādu uzturu- ne? Un kāpēc tad akmeņi piemeklē arī tos, kas cenšas ēst veselīgi? Uz šiem jautājumiem mēs šoreiz atbildes lūkojām ezotēriskajā literatūrā.

„Cilvēkiem ar nieru problēmām šķiet, ka viņi ir mūžīgie neveiksminieki un visu dara nepareizi.”

Psihoterapeits un homeopāts Valērijs Siņeļņikovs skaidro,ka nieres simbolizē spēju atbrīvoties no tā, kas var „saindēt” mūsu dzīvi: „Nieres attīra asinis no sārņiem. Pie nieru saslimšanas noved tādu emociju kā kritika un nosodījums, niknums un dusmas, aizvainojums un naids apvienojums ar spēcīgu sarūgtinājumu un neveiksmes izjūtu.Cilvēkiem ar nieru problēmām šķiet, ka viņi ir mūžīgie neveiksminieki un visu dara nepareizi.”

Viņus bieži nomoka kauna izjūta. „Arī bailes no nākotnes, bailes par savu materiālo stāvokli, grūtsirdība, nevēlēšanās dzīvot šajā pasaulē vienmēr atsaucas uz nierēm,” norāda V.Siņeļņikovs.

Savukārt akmeņi nierēs esot materializējušās agresīvās emocijas, kuras cilvēks gadiem ilgi apspiedis un uzkrājis sevī. Homeopāts skaidro: „Tie ir neizšķīdušā niknuma, baiļu, sarūgtinājuma un neveiksmes izjūtu sabiezējumi. Nepatīkamas kādu notikumu nogulsnes. Bet nieru kolikas- tas ir maksimumu sasniedzis aizkaitinājums, nepacietība un neapmierinātība ar apkārtējo.”

“Nierakmeņi esot neatrisinātu dusmu krātuves – jo lielākas un ilgāk krātas dusmas, jo lielāki aug akmeņi.”

Tieši tādu pašu skaidrojumu savā grāmatā „Izdziedē sevi pats” sniedz arī pasaulslavenā iedvesmotāja Luīze Heija: nierakmeņi esot neatrisinātu dusmu krātuves – jo lielākas un ilgāk krātas dusmas, jo lielāki aug akmeņi.

Problēmas ar nierēm rodas cilvēkiem, kas piedzīvojuši kaunu, neizdošanos, vilšanos un ir pārāk kritiski noskaņoti pret sevi- norāda L.Heija. Tā vietā, lai šādas emocijas, tai skaitā arī dusmas, apspiestu un uzkrātu, tās ir jāizlādē.
Izlādes veidus speciālisti min dažādus- var izraudāties, izrunāties, vizualizēt, izkliegties utt.-galvenais, sajust un piedomāt pie tā, kā krātais smagums aiziet prom.

Lai nieres vienmēr būtu veselas, V.Siņeļņikovs iesaka sekot savu nodomu tīrībai: „Nepieļaujiet savā dzīvē bailes un dusmas. Pārtrauciet justies kā upuris.”

 

Avoti: Valērijs Siņeļņikovs „Izproti savu slimību”, Luīze Heija „Izdziedē sevi pats

Dalīties.

5 komentāru

  1. Lasot šo rakstu, sapratu, ka tas attiecas arī uz mani. Mani šis ieinteresēja un meklēšu abas grāmatas, lai iepazītos ar šīm lietām tuvāk !

  2. Jēziņ, kāds blēņas te raksta. Pseidozinātne, puspatiesībs un ļoti viegli atspēkojami meli. Lūdzu, lūdzu, palasiet, ko saka internetā par tēmu "Debunking Esoterics".

Atstāt Ziņu