Kontakti | Par SievietesPasauli | Reklāmas iespējas | Noteikumi | Lapas karte
Twitter
Lietotājvārds 
Aizmirsi lietotājvārdu vai paroli?
Parole 
Ienāc
Atcerēties manus lietotāja datus uz šī datora
Tu vēl neesi reģistrējusies SievietesPasaule.lv? Izdari to tagad!Tas ir bez maksas, bet piedāvā dažādus bonusus, tādus kā - piedalīties konkursos, testēt produktus, blogot, pirmajai uzzināt jaunumus, kā arī personalizēt savu Sievietes Pasauli. Pievienojies!
Otrdiena,  7. Aprīlis Vārda dienas Helmuts, Zina, Zinaīda
Autors: SievietesPasaule.lv
Pievienots: 15.06.2011.

Dziednieki norāda, ka asinis simbolizē dzīves prieku un līdz ar to anēmija (mazasinība) nozīmē, ka cilvēkam kaut kādā dzīves jomā pietrūkst dzīvesprieka.

Foto- healthspablog.org
26.09.2012 19:31
"Viņa iesaka atjaunot kontroli pār savu dzīvi un pārtraukt atkarību no citiem. „Atbrīvo sevī mazo bērnu, kurš grib spēlēties un priecāties,” ieteikusi L.Burbo."
'Pārtraukt atkarību no citiem', tik patiesi! Patiešām, mums vajadzētu retāk uztraukties par to, ko padomās citi un vienkārši dzīvot SAVU dzīvi. Ir jāpieņem savi lēmumi, nevajag domāt par citu izvēlēm. Lika aizdomāties. Paldies!
13.02.2012 01:36
Siņeļņikova un Lazareva (un citu šāda tipa lasāmvielu) var nopirkt Rēriha grāmatnīcās :) Viena atrodas uz Čaka Stabu stūra.
13.02.2012 00:40
Kur var dabūt šo grāmatu?
27.10.2011 20:07
Ļoti labs un patiess raksts, esmu izbaudījusi uz savas ādas slimību. Paldies, jaukai draudzenei, kura ieteica izlasīt Valērija Siņeļņika grāmatu"Izproti savu slimību".Izlasot, sapurinājos un tiku galā ar slimību pāris mēnešu laikā, bez jebkādām aptieku zālēm.Pašiedvesma, gribēšana būt veselai ir svarīgi argumenti. Lai jūms izdodas.
24.09.2011 23:34
un kā vēl taisnība! kad jūti, ka tava dzīve pārvēršās vairs tikai par izdzīvošanu, kad esi noguris, izsīcis, šķiet, ka nekam nav ne laika, ne spēka, ne vēlmes..

viesis par šarlatānismuu, neesi oriģināla/s ar šādu attieksmi, viegli ir noliegt, lai izvēlētos vieglāko, sašpricēt zāles, tabletes nevis strādāt ar problēmām :)
tu raksti par izpausmēm un sekām nevis cēloņiem, cistas un miomas jau ir sekas tam, ka neesi ārstējusi savu naidu, aivainojumu vai dusmas pret vīrieti vai tēvu, no savas pieredzes zinu. arī "tradicionālie" ārsti apārstē tikai sekas un izpausmes, lielākoties nenojaušot ne cēloni, ne īsto slimību. testus taisa ar dedukcijas metodi, tipa, kādas slimības atkrīt, es biju šokā, kad to uzzināju. sen jau ārstēju sevi pati no miomām, vīrusiem,muguras sāpēm uc lietām, vajag tikai turēt pāris labas grāmatas blakus kā Siņeļņikovu, Luīzi Heiju utt.

No galvas neatceros kas bija jādara, paskatīšos grāmatā jaunnedēļ. bet parasti jau to visu var tulkot līdzībās - piemēram, muguras sāpes - nasta, kakla sāpēs - nespēja izteikties, mazasinība - dzīves "sula" nerit, nedzīvo kā gribētos, no sirds un ar prieku, tātad - apzināties to, atļaut sev priecāties par dzīvi bez pašpārmetumiem. par to tulkošanu līdzībās, ja pavērojam apkārt, tad redzam, ka daba (dievs/visums, kas nu kuram) jau visu ir pateicis priekšā - tāpat kā banāns uzlabo vīriešu potenci, biete laba sirdij un dilles asinsvadiem :))
24.09.2011 12:42
Šādi raksti tikai dezorientā sievietes no patieso iemeslu noskaidrošanas.Vāviļošana par dzīvespriekiem, enerģijām u.tml.stulbības kavē sievietes noskaidrot, kas patiesi ir pamatā mazasinībai.Piemēram asiņošana dažādu dzemdes patoloģiju rezultātā, untml.Manai mazasinībai pamatā bija parasta mioma.
20.06.2011 15:19
iesaka atjaunot - forši, taču kā?
Vārds
Komentārs:

! SievietesPasaule.lv neatbild par pievienotajiem lasītāju komentāriem, jo tie satur autora, nevis portāla veidotāju viedokli. Taču portāls aicina, rakstot komentārus, būt tolerantiem, ievērot pieklājības normas un iztikt bez rupjībām, pretējā gadījumā SievietesPasaule.lv patur tiesības komentārus dzēst. Komentāru noteikumi.
Pievienot komentāru
© SievietesPasaule 2009 | web izstrāde: Molssoft | webdizains: annija.lv