Kontakti | Par SievietesPasauli | Reklāmas iespējas | Noteikumi | Lapas karte
Twitter
Lietotājvārds 
Aizmirsi lietotājvārdu vai paroli?
Parole 
Ienāc
Atcerēties manus lietotāja datus uz šī datora
Tu vēl neesi reģistrējusies SievietesPasaule.lv? Izdari to tagad!Tas ir bez maksas, bet piedāvā dažādus bonusus, tādus kā - piedalīties konkursos, testēt produktus, blogot, pirmajai uzzināt jaunumus, kā arī personalizēt savu Sievietes Pasauli. Pievienojies!
Otrdiena,  7. Aprīlis Vārda dienas Helmuts, Zina, Zinaīda
Autors: SievietesPasaule.lv
Pievienots: 28.08.2012.

Mugura-dzīves balsta simbols. Problēmas ar muguru un mugurkaulu atspoguļo balsta un atbalsta trūkumu dzīvē.

Foto- stock.xchng
17.04.2015 17:14
Es domāju,ka slinkojam tapēc,ka domājam,aij nu nekas jau nenotiks....Bet tagad kad, man jaiet datortomografijas utt..saprotu,ka cēlonis ir daudz dziļāk.
29.08.2012 10:04
Jā muguras sāpes tiešam ir lielākā mūsdienu problēma, kas mijās kopā ar citiem negatīvajiem emocionālajiem stāvokļiem. Arī dzīvesveids atstāj sekas, ķermenis bez kustībām nevar būt vesels. Ar emocijām un stresu tikt galā ir grūti, bet atlicināt katru dienu kaut 10 min vingrošanai var katrs. Tā es domāju, bet nezkapēc tomēr lielākā daļa slinko?
Vārds
Komentārs:

! SievietesPasaule.lv neatbild par pievienotajiem lasītāju komentāriem, jo tie satur autora, nevis portāla veidotāju viedokli. Taču portāls aicina, rakstot komentārus, būt tolerantiem, ievērot pieklājības normas un iztikt bez rupjībām, pretējā gadījumā SievietesPasaule.lv patur tiesības komentārus dzēst. Komentāru noteikumi.
Pievienot komentāru
© SievietesPasaule 2009 | web izstrāde: Molssoft | webdizains: annija.lv