Kontakti | Par SievietesPasauli | Reklāmas iespējas | Noteikumi | Lapas karte
Twitter
Lietotājvārds 
Aizmirsi lietotājvārdu vai paroli?
Parole 
Ienāc
Atcerēties manus lietotāja datus uz šī datora
Tu vēl neesi reģistrējusies SievietesPasaule.lv? Izdari to tagad!Tas ir bez maksas, bet piedāvā dažādus bonusus, tādus kā - piedalīties konkursos, testēt produktus, blogot, pirmajai uzzināt jaunumus, kā arī personalizēt savu Sievietes Pasauli. Pievienojies!
Otrdiena,  7. Aprīlis Vārda dienas Helmuts, Zina, Zinaīda
Autors: SievietesPasaule.lv
Pievienots: 20.11.2012.

Piedāvājam palūkoties uz šo problēmu no netradicionālāka skatu punkta, proti, aicinām padomāt, vai augstam holesterīna rādījumam nav kāda saistība arī ar mūsu...

16.05.2017 01:43
Esmu pensionēta ģimenes ārste, tagad pediatrs. Mani interesē, kādas zāļu firmas sponsorē miokarda infarkta un holesterīna līmeņa saistības izpēti. Vai tikai nebūs Phyzer un KRKA. Tās, kas ražo statīnus un ir pārliecinājušas pasauli, ka statīnus ir JĀKOMPENSĒ! Mans holesterīna līmenis ir 8,8, man ir 65 gadi. Pie tam tas ir "sliktais holesterīns"! Manai mātei holesterīna līmenis ir 9,0. Viņai ir 90 gadi. Neviena no mums nemirs ar infarktu. Mūsu dzimtā NEVIENS nav miris ar infarktu. Mātes brālim arī bija augsts holesterīns, viņš mira 70 gadu vecumā ar citu slimību. Arī manai mātes mātei bija augsts holesterīns. Viņa nomira 91 gada vecumā ar insultu. Tā ir pārmantotā hiperholesterinēmija. Šeit labi redzams, ka tā neprasa ārstēšanu. mēs ēdam treknu un tauku, olas un sieru, cik tik gribam. Cita resnāka, cita pavisam tieva... Aterosklrozes pangās dzīvo anaerobie mikrobi, kas tur nokļūst no bojātiem zobiem vai nezināmas infekcijas. Kādreiz kardioloģijas profesoram dr. Raibartam? kardioloģijas kursos pajautāju - Ko darīs kardiologi, kad pierādīs, ka ka aterosklerozi var ārstēt ar antibiotokām? Kardiologiem pitiks darba - viņš atbildēja. Vai tad ķirurgiem nepietiek darba tāpēc, ka kuņģa čūlas vairs nav jāgriež? (Kuņģa čūlu izsauc heliko baktērija, un to var izārstēt 7-10 dienu laikā). Bet ko darīs ZĀĻU FIRMAS? Tās BREMZĒS medicīnas atklājumus.
10.11.2013 22:20
ja skarti asinsvadi un tur ir pangas-prieks nepalīdzēs-vajadzēs likt stentus.Par margarīnu vispār nav ko runāt-tad labāk ko dabīgu-kaņepes,liesu sieru
04.11.2013 19:17
nelielās devās labāks ir sviests-nevis tas reklamētais margarīns
20.11.2012 22:37
Vai raksta autors latviešu valodu skolā ir mācījies? Holesterīnu ārstēt nevajag, nesūdzās par problēmām! Un kā ar to autoru aplūkošanu? Ko ieraudzījāt? Zilas acis un sarkanu jaciņu? savādi gan!!
21.11.2012 09:59
Paldies par aizrādījumiem, izlabojām. Lai Tev jauka un prieka pilna diena!
Vārds
Komentārs:

! SievietesPasaule.lv neatbild par pievienotajiem lasītāju komentāriem, jo tie satur autora, nevis portāla veidotāju viedokli. Taču portāls aicina, rakstot komentārus, būt tolerantiem, ievērot pieklājības normas un iztikt bez rupjībām, pretējā gadījumā SievietesPasaule.lv patur tiesības komentārus dzēst. Komentāru noteikumi.
Pievienot komentāru
© SievietesPasaule 2009 | web izstrāde: Molssoft | webdizains: annija.lv