Kontakti | Par SievietesPasauli | Reklāmas iespējas | Noteikumi | Lapas karte
Twitter
Lietotājvārds 
Aizmirsi lietotājvārdu vai paroli?
Parole 
Ienāc
Atcerēties manus lietotāja datus uz šī datora
Tu vēl neesi reģistrējusies SievietesPasaule.lv? Izdari to tagad!Tas ir bez maksas, bet piedāvā dažādus bonusus, tādus kā - piedalīties konkursos, testēt produktus, blogot, pirmajai uzzināt jaunumus, kā arī personalizēt savu Sievietes Pasauli. Pievienojies!
Svētdiena,  24. Janvāris Vārda dienas Eglons, Krišs, Ksenija
Piedāvājam palūkoties uz šo problēmu no netradicionālāka skatu punkta, proti, aicinām padomāt, vai augstam holesterīna rādījumam nav kāda saistība arī ar mūsu emocijām.

  Lasīt vairāk >>
Ezotēriķi skaidro,ka akmeņi nierēs esot materializējušās agresīvās emocijas, kuras cilvēks gadiem ilgi apspiedis un uzkrājis sevī.

  Lasīt vairāk >>
Mugura-dzīves balsta simbols. Problēmas ar muguru un mugurkaulu atspoguļo balsta un atbalsta trūkumu dzīvē.

  Lasīt vairāk >>
Gripa kā stop signāls, bēgšana no kādas situācijas, kā iespēja atpūsties vai baiļu rezultāts?

  Lasīt vairāk >>
„Cik nepatīkami...”- kārtējo reizi mutē ieperinājies riebīgais stomatīts vai uz lūpas nobriedusi dedzinoša aukstumpumpa. Laiks palūkot, kā šo...  Lasīt vairāk >>
Bērns jau sen vairs nelieto autiņbiksītes, taču bieži naktīs slapina gultā? Iespējams, šīs problēmas sakne slēpjas bērna emocionālajos pārdzīvojumos.

  Lasīt vairāk >>
„Mani nepaņēma donoros. Esot zems asinsspiediens! Ko diez Siņeļņikovs par to saka? Kā tad man trūkst, ka tik zems tas spiediens?” – atskrējusi no ...  Lasīt vairāk >>
Kakls sāp, grūti norīt pat siekalas – vai tā tev ir pazīstama sajūta? Ezotēriķi uzskata, ka sāpes kaklā mūs piemeklē noteiktos brīžos un ir uzstājīgs signāls aizdomāties...  Lasīt vairāk >>
Dziedniece Līza Burbo uzskata, ka arī celulīts saistīts ar to, kas notiek mūsu galvās. Tas liecinot par to, ka sievietei ir nobloķētas radošās spējas.

  Lasīt vairāk >>
Dziednieki norāda, ka asinis simbolizē dzīves prieku un līdz ar to anēmija (mazasinība) nozīmē, ka cilvēkam kaut kādā dzīves jomā pietrūkst dzīvesprieka.

  Lasīt vairāk >>
Autors: Evija Blūmentāle, www.kundal.lv
Ilustrācija: Freedigitalphoto.net
Pievienots: 07.08.2014.

Ieskats holistiskās terapeites Kerlas Tomas (Kerl Toam) metodē pilnīgas veselības atgūšanai un uzturēšanai.

Lasīt vairāk >>
© SievietesPasaule 2009 | web izstrāde: Molssoft | webdizains: annija.lv