Kontakti | Par SievietesPasauli | Reklāmas iespējas | Noteikumi | Lapas karte
Twitter
Lietotājvārds 
Aizmirsi lietotājvārdu vai paroli?
Parole 
Ienāc
Atcerēties manus lietotāja datus uz šī datora
Tu vēl neesi reģistrējusies SievietesPasaule.lv? Izdari to tagad!Tas ir bez maksas, bet piedāvā dažādus bonusus, tādus kā - piedalīties konkursos, testēt produktus, blogot, pirmajai uzzināt jaunumus, kā arī personalizēt savu Sievietes Pasauli. Pievienojies!
Sestdiena,  31. Oktobris Vārda dienas Rinalda, Rinalds, Valts
Autors: Anita Špoģe
Ilustrācija: sxc.hu
Pievienots: 09.12.2009.

Mūsu lieliskā, uz piedzīvojumiem kārā blogotāja Anita dodas izpētīt vietas, kur daudzi slepus vēršas pēc padoma: zīlēšanas salonus. Viņa pati zīlniecēm netic.

Gaidīju ieraudzīt pūci, melnu kaķi, sikspārni, nu vismaz zaru slotu - nekā! Parasta, tīkama telpa ar galdiņu stūrī, ar sveci, blakus Taro kāršu komplekts, pie sienām pareizticīgo ikonas.
11.06.2020 11:21
Vajadzēt jūsu palīdzību ja varat uzrakstiet lūdzu watssaps 28955504
17.01.2011 11:47
http://gio.ee/wish
09.12.2009 21:12
Esmu dzirdējusi, ka šajā krīzes laikā zīlēšanas salonos un pie astrologiem esot rindas gluži kā padomju laikos veikalā pēc desām. Redz' kā ir - tiklīdz kaut kas dzīvē iziet ārpus kontroles, tā visi metas paļauties uz visuma spēkiem.
Vārds
Komentārs:

! SievietesPasaule.lv neatbild par pievienotajiem lasītāju komentāriem, jo tie satur autora, nevis portāla veidotāju viedokli. Taču portāls aicina, rakstot komentārus, būt tolerantiem, ievērot pieklājības normas un iztikt bez rupjībām, pretējā gadījumā SievietesPasaule.lv patur tiesības komentārus dzēst. Komentāru noteikumi.
Pievienot komentāru
© SievietesPasaule 2009 | web izstrāde: Molssoft | webdizains: annija.lv