Kontakti | Par SievietesPasauli | Reklāmas iespējas | Noteikumi | Lapas karte
Twitter
Lietotājvārds 
Aizmirsi lietotājvārdu vai paroli?
Parole 
Ienāc
Atcerēties manus lietotāja datus uz šī datora
Tu vēl neesi reģistrējusies SievietesPasaule.lv? Izdari to tagad!Tas ir bez maksas, bet piedāvā dažādus bonusus, tādus kā - piedalīties konkursos, testēt produktus, blogot, pirmajai uzzināt jaunumus, kā arī personalizēt savu Sievietes Pasauli. Pievienojies!
Sestdiena,  31. Oktobris Vārda dienas Rinalda, Rinalds, Valts
Autors: Evija Branta
Ilustrācija: magdeleine.co, eli-defaria
Pievienots: 14.01.2016.

Bieži vien par vampīriem mēs saucam tos cilvēkus, kuros mēs vienkārši neesam spējuši ieklausīties. Tas, kā mēs uz kaut ko reaģējam, izsauc uz mums vampīrismu.

11.11.2017 22:29
jums visiem ir vajadzigs Kungs Jezus Kristus launi gari tiesam eksiste jo notiek kars debesu valstibas speki pret elles un naves armiju milestiba pret naidu labsirdiba pret launumu sapratne,lidzjutiba un prieks pret dusmam agresiju un nezeligumu
21.01.2016 13:23
Pilnībā piekrītu! ARī uzskatu,ka nav tādu enerģijas vampīru, kādreiz domāju, ka ir, bet ar laiku un vērtīgām sarunām, iedziļinoties sevī, sapratu- nav, nav..tas vien tāds mistiķu izdomāts termins. Viena psiholoģe stāstīja līdzīgi kā šajā intervijā J.Brants, viņa tikai pieminēja to trijstūri- kur ir glābējs un cietējs, abi viens otram vajadzīgi un abi regulāri maina lomas no upura kļustot par glābēju un otrādi. Sava veida vampīrisms, bet būtībā vienkārši kaut kādas psiholoģiskas vajadzības, kas nav īsti veselīgas.
19.01.2016 09:26
Izlasot šo jūtos apjukusi, jo manā kontaktu lokā ir vairāki cilvēki, kuru untumus un manī izraisītās nepatīkamās emocijas vienmēr esmu norakstījusi uz viņu emocionālo vampīrismu.
Vārds
Komentārs:

! SievietesPasaule.lv neatbild par pievienotajiem lasītāju komentāriem, jo tie satur autora, nevis portāla veidotāju viedokli. Taču portāls aicina, rakstot komentārus, būt tolerantiem, ievērot pieklājības normas un iztikt bez rupjībām, pretējā gadījumā SievietesPasaule.lv patur tiesības komentārus dzēst. Komentāru noteikumi.
Pievienot komentāru
© SievietesPasaule 2009 | web izstrāde: Molssoft | webdizains: annija.lv