Kontakti | Par SievietesPasauli | Reklāmas iespējas | Noteikumi | Lapas karte
Twitter
Lietotājvārds 
Aizmirsi lietotājvārdu vai paroli?
Parole 
Ienāc
Atcerēties manus lietotāja datus uz šī datora
Tu vēl neesi reģistrējusies SievietesPasaule.lv? Izdari to tagad!Tas ir bez maksas, bet piedāvā dažādus bonusus, tādus kā - piedalīties konkursos, testēt produktus, blogot, pirmajai uzzināt jaunumus, kā arī personalizēt savu Sievietes Pasauli. Pievienojies!
Trešdiena,  20. Janvāris Vārda dienas Aļģirds, Aļģis, Orests, Oļģerts
Autors: SievietesPasaule.lv
Ilustrācija: SievietesPasaule.lv
Pievienots: 04.01.2013.

Arvien biežāk dzirdam iedvesmojošus pieredzes stāstus, kas attiecas uz vēlmju un sapņu kolāžām. Iedvesmojies arī Tu!

23.12.2013 22:19
šogad savu pirmo kolāžu uztaisīju fotoshopā. Pirms tam bildes izgriežot no virtuāliem žurnāliem internetā ar speciālo programmu. Kaut kā pašā sākumā negribējās vēl graizīt žurnālus. Uz dekstopa gan pagaidām vēl nelikšu. Vēlāk uzrakstīšu, kas ir piepildījies.

23.08.2013 15:07
Par kolāžu uzzināju pirms gadiem 10.Esmu tādas veidojusi vairākas.Kolāžās ievietoju fotogrāfijas-savas un tuvo cilvēku. Manas kolāžas ir piepildijušās-veidojiet un ieskatieties tajās laiku pa laikam!
Vārds
Komentārs:

! SievietesPasaule.lv neatbild par pievienotajiem lasītāju komentāriem, jo tie satur autora, nevis portāla veidotāju viedokli. Taču portāls aicina, rakstot komentārus, būt tolerantiem, ievērot pieklājības normas un iztikt bez rupjībām, pretējā gadījumā SievietesPasaule.lv patur tiesības komentārus dzēst. Komentāru noteikumi.
Pievienot komentāru
© SievietesPasaule 2009 | web izstrāde: Molssoft | webdizains: annija.lv