Kontakti | Par SievietesPasauli | Reklāmas iespējas | Noteikumi | Lapas karte
Twitter
Lietotājvārds 
Aizmirsi lietotājvārdu vai paroli?
Parole 
Ienāc
Atcerēties manus lietotāja datus uz šī datora
Tu vēl neesi reģistrējusies SievietesPasaule.lv? Izdari to tagad!Tas ir bez maksas, bet piedāvā dažādus bonusus, tādus kā - piedalīties konkursos, testēt produktus, blogot, pirmajai uzzināt jaunumus, kā arī personalizēt savu Sievietes Pasauli. Pievienojies!
Trešdiena,  26. Februāris Vārda dienas Aurēlija, Evelīna, Mētra
Autors: Inese Kaģe, astroloģe, kosmopulss.lv/lv/
Pievienots: 19.04.2010.

Izvēloties dažādu krāsu dārzeņus, ko ceļam galdā, un apģērbu, ko velkam mugurā, mēs neapzināti iedarbojamies uz mūsu veselības stāvokli. Uzzini, kāda ir krāsu iedarbība un...

Foto- stock.xchng
11.03.2012 20:33
esmu lauva ar paaugstinātu asinspiedienu-tātad nevajag nēsāt sarkanu-nu tā krāsa man nepatīk,vajag zilu-ok tā man patīk ,bet tas pats ar ēdieniem-visas ogas -vismaz lielāka daļa-sarkanas-nu neateikšos no viņām.Tai pat horoskopā-ja ir slinkums ko darīt-jāēd un jāvalkā sarkans-bet ja nu man ir spiediens un slinkums-?????Pieredze rāda ,ka katrā horoskopā saka,ko citu-ticēt nevar
22.07.2010 00:31
jaizvelas krasa pec noskaņojuma
20.04.2010 21:24
Atbilde (viesim)Ilvai! Kas ir svarīgāk sniegtā informācija par lietām mums apkārt vai stila un gramatikas kļūdas? Ja Jūs portālos tās meklējat, tad piedodiet Jums nevar palīdzēt ne šeit, ne kur citur!
19.04.2010 19:56
Rakstā daudz gramatikas un stila kļūdu.
19.04.2010 19:19
Pilnīgi neapzinoties manā garderobē ir daudz sarkano krāsu apģērbu, pie tam granāts ir mans mīļākais akmens (arī sarkanā krāsā), tādēļ arī rotas ir ar šo akmeni, mati man ir sarkani, daudzi nieciņi ar bieži tiek iepirkti sarkanos toņos, sanāk esmu riktīga Lauva :)
19.04.2010 16:02
Paldies,Asnāte! Man arī dikti patika bilde. Šķiet, ka pats varavīksnes spēks tajā ir salijis!
19.04.2010 15:36
Gribēju izteikt komplimentu par bildi - tik koša un dzīvespriecīga! Uzmundrināja tālākām dienas gaitām!
Vārds
Komentārs:

! SievietesPasaule.lv neatbild par pievienotajiem lasītāju komentāriem, jo tie satur autora, nevis portāla veidotāju viedokli. Taču portāls aicina, rakstot komentārus, būt tolerantiem, ievērot pieklājības normas un iztikt bez rupjībām, pretējā gadījumā SievietesPasaule.lv patur tiesības komentārus dzēst. Komentāru noteikumi.
Pievienot komentāru
© SievietesPasaule 2009 | web izstrāde: Molssoft | webdizains: annija.lv