Kontakti | Par SievietesPasauli | Reklāmas iespējas | Noteikumi | Lapas karte
Twitter
Lietotājvārds 
Aizmirsi lietotājvārdu vai paroli?
Parole 
Ienāc
Atcerēties manus lietotāja datus uz šī datora
Tu vēl neesi reģistrējusies SievietesPasaule.lv? Izdari to tagad!Tas ir bez maksas, bet piedāvā dažādus bonusus, tādus kā - piedalīties konkursos, testēt produktus, blogot, pirmajai uzzināt jaunumus, kā arī personalizēt savu Sievietes Pasauli. Pievienojies!
Pirmdiena,  24. Februāris Vārda dienas Dina, Dinis, Dino, Dins, Diāna
Autors: SievietesPasaule.lv
Pievienots: 01.12.2009.

Tas, vai tu saderi kopā ar kādu cilvēku, nosaka ne vien tavs dzimšanas mēneša horoskops, bet arī gada jeb dzīvnieka horoskops. Uzzini, vai jūs saderat kopā!

Foto -stock.xchng
16.03.2016 00:27
Annai! Patiesībā Tu (ja drīkst :) ) aizskāri ļoti būtisku tēmu, ļoti svarīgu! Jo lai cik liela ir mīlestība, bet ja es nevaru (kā vīrietis) sievietei atļauties uzdāvināt ziedus, dāvanu, atpūtu, restorānu u.t.t. tad jebkura mīlestība ātri beigsies, jo nav malkas kas uzkurina ugunskuru, no solījumiem gaisma un siltums nenāk.

Finanšu plānošana ir ĻOTI būtiska nianse, kas jāizrunā ar iecerēto vai esošo partneri... Ja ir tik būtiskas ''gimenes tradīcīju'' atšķirības, ka vieniem ir pierasts krāt un otriem patīk dzīvot vienai dienai, tad tā būs traģēdija nevis laimīga kopdzīve.
Varbūt apbēdināšu ar savu padomu, bet šeit jūs diezvai atradīsiet kopīgu valodu un labāk laicīgi izbeigt ''pasākumu''. Ļoti reti ir gadījumi, kad izdodas ''viendienīti'' finansēs ''pārlauzt'' uz normālu finanšu plānošanu un krāšanu.
Nē, nu protams, ja ir mazohisma iezīmes savā raksturā var jau mēģināt...patēlot, pieņemt upura lomu, lai ir par ko pažēloties pēc tam draudzenēm :) Redz kādi visi vīrieši cūkas :D Es taču teicu!
Kopš sen seniem laikiem ne par velti vecāki rūpējās par savu bērnu precībām, piemeklēja rūpīgi ''partiu'' (lat.)... jo 99% ir rozā brilles uz acīm, iesākumā.
Tas ir tikai viens no simts iemesliem, kāpēc mūsdienās ir tik daudz ''kļūdainu attiecību''... Brilles nokrita, meklēšu jaunas attiecības...Patērētāju filozofoja reducējas no precēm uz attiecībām. Ai, ar šo nesanāca...ņemšu nākamo... Varētu, lūdzu, man sievu/vīru pēc garantijas samainīt, kaut kas sabojājies...nav vairs kādu iepazinu :D
16.03.2016 08:49
Paldies, Aigar, par Jūsu komentāru. Par šo tēmu SievietesPasaulē ir aizvadīti neskaitāmi pāŗvērtējošās konsultantes Elīnas Brilas semināri "Nauda tavā dzīvē - kurš kuru?" un, tā vien šķiet, ka par šo tēmu var runāt vēl un vēl, jo mēs katrs staigājam pa šo pasaulīti ar saviem modeļiem un pieņēmumiem par naudu, par to, kā tā jāpelna, jātērē un kā ar to apzināti vai neapzināti spēlējam varas spēlītes ģimenē.
07.03.2016 13:54
Meitenes, kā jums piemēram, ir..vai jums sader finansiālās plānošanas uzskati ar savu otro pusīti? Šobrīd ļoti par to domāju, jo nu, kā zināms, kad divi cilvēki saiet kopā, viņi nāk no atšķirīgām ģimeņu kultūrām. Iespējams, sievietes ģimene ir pieradusi krāt, savukārt vīrieša ģimene vienmēr ir dzīvojusi ar pārliecību “Nekrāt, bet tērēt”. Šis raksts tieši lika aizdomāties par finansiālo saderību..
16.03.2016 00:29
Ceru ka mana atbilde kaut ko līdzēja :))
09.03.2012 10:17
jaa jaa es par to pasu pertikis ar cuku sader , bet cuka ar pertiki nee,,, tad nu gan saderibas horoskops...
15.04.2010 19:34
kaķa gada dzimušie vairs neeksistē?
05.04.2010 04:52
cuka- gailis??! Taa arii nesapratu.. :D
09.02.2010 20:53
vienā horoskopā zirgs sader ar pērtiķi, pērtiķa horoskopā vairs ne..?
Vārds
Komentārs:

! SievietesPasaule.lv neatbild par pievienotajiem lasītāju komentāriem, jo tie satur autora, nevis portāla veidotāju viedokli. Taču portāls aicina, rakstot komentārus, būt tolerantiem, ievērot pieklājības normas un iztikt bez rupjībām, pretējā gadījumā SievietesPasaule.lv patur tiesības komentārus dzēst. Komentāru noteikumi.
Pievienot komentāru
© SievietesPasaule 2009 | web izstrāde: Molssoft | webdizains: annija.lv