Kontakti | Par SievietesPasauli | Reklāmas iespējas | Noteikumi | Lapas karte
Twitter
Lietotājvārds 
Aizmirsi lietotājvārdu vai paroli?
Parole 
Ienāc
Atcerēties manus lietotāja datus uz šī datora
Tu vēl neesi reģistrējusies SievietesPasaule.lv? Izdari to tagad!Tas ir bez maksas, bet piedāvā dažādus bonusus, tādus kā - piedalīties konkursos, testēt produktus, blogot, pirmajai uzzināt jaunumus, kā arī personalizēt savu Sievietes Pasauli. Pievienojies!
Otrdiena,  2. Jūnijs Vārda dienas Emma, Lība
Autors: Andis Geste
Ilustrācija: Ilze Eglīte
Pievienots: 28.05.2014.

Tas nav vienkārši Vēžu laiks, bet tas ir Vēžu super-superlaiks, jo Jupiters vēl ir Vēžos un tur ir arī Saule. Superlaiks ir tikai vienu reizi 12 gados.

30.05.2014 19:27
Tiešām jūnijs man būs svarīgākais mēnesis šogad, jo jānāk pasaulē manai meitiņai!:)
29.05.2014 11:30
Ārprāts, izlasīju horoskopu un tagad bail, ka tik nepalaižu garām visas tās informācijas, kas nu tik nāks pa visiem kanāliem! :D Ja nopietni, tad tiešām tāds mazliet nemieriņš iekšā (lai gan saprotu, ka horoskopi tomēr ļoti individuāli skatāmi) - jau jūnija sākuma galā man jāpieņem vairāki milzīgi lēmumi, bet nav ne jausmas, kā ir pareizi, tagad vēl vairāk aizdomājos. Kā vienam no mūsu bijušajiem premjeriem - zinu, ka ir jāsper solis, bet nav ne jausmas, kurā virzienā to spert. :) Vēzīši, turamies! :)
Vārds
Komentārs:

! SievietesPasaule.lv neatbild par pievienotajiem lasītāju komentāriem, jo tie satur autora, nevis portāla veidotāju viedokli. Taču portāls aicina, rakstot komentārus, būt tolerantiem, ievērot pieklājības normas un iztikt bez rupjībām, pretējā gadījumā SievietesPasaule.lv patur tiesības komentārus dzēst. Komentāru noteikumi.
Pievienot komentāru
© SievietesPasaule 2009 | web izstrāde: Molssoft | webdizains: annija.lv