Kontakti | Par SievietesPasauli | Reklāmas iespējas | Noteikumi | Lapas karte
Twitter
Lietotājvārds 
Aizmirsi lietotājvārdu vai paroli?
Parole 
Ienāc
Atcerēties manus lietotāja datus uz šī datora
Tu vēl neesi reģistrējusies SievietesPasaule.lv? Izdari to tagad!Tas ir bez maksas, bet piedāvā dažādus bonusus, tādus kā - piedalīties konkursos, testēt produktus, blogot, pirmajai uzzināt jaunumus, kā arī personalizēt savu Sievietes Pasauli. Pievienojies!
Piektdiena,  3. Jūlijs Vārda dienas Benita, Everita, Verita
Autors: SievietesPasaule.lv
Pievienots: 02.01.2012.

Daudzi astrologi un ezotēriķi tieši 2012.gadu uzskata par sākuma punktu Ūdensvīra laikmetam. Un tieši tas arī esot pārprastais pasaules gals- ...

Astrologi raksta, ka 2012.gads vislielāko ietekmi atstāšot tieši uz cilvēces sirdsapziņu – sāksies jauna ēra, ko raksturos miers, cerība, savstarpēja sapratne, atbalsts un draudzība.
06.01.2012 00:23
Bet tās pārmaiņas jau ir jūtamas, patiešām! Visas krīzes arī nav nejaušība, tās lika domāt cilvēkiem par īstām vērtībām. Cilvēki mainās, kaut kas ir iekustējies.
03.01.2012 10:20
Ļoti interesanti. Un cik interesanti, ka katrai zīmei būs sava misija.
02.01.2012 22:37
burvīgs raksts :) pēc šī laikmeta ilgojos jau ļoti sen :) droši vien, ka ne vienu vien dzīvi :)
Vārds
Komentārs:

! SievietesPasaule.lv neatbild par pievienotajiem lasītāju komentāriem, jo tie satur autora, nevis portāla veidotāju viedokli. Taču portāls aicina, rakstot komentārus, būt tolerantiem, ievērot pieklājības normas un iztikt bez rupjībām, pretējā gadījumā SievietesPasaule.lv patur tiesības komentārus dzēst. Komentāru noteikumi.
Pievienot komentāru
© SievietesPasaule 2009 | web izstrāde: Molssoft | webdizains: annija.lv