Kontakti | Par SievietesPasauli | Reklāmas iespējas | Noteikumi | Lapas karte
Twitter
Lietotājvārds 
Aizmirsi lietotājvārdu vai paroli?
Parole 
Ienāc
Atcerēties manus lietotāja datus uz šī datora
Tu vēl neesi reģistrējusies SievietesPasaule.lv? Izdari to tagad!Tas ir bez maksas, bet piedāvā dažādus bonusus, tādus kā - piedalīties konkursos, testēt produktus, blogot, pirmajai uzzināt jaunumus, kā arī personalizēt savu Sievietes Pasauli. Pievienojies!
Svētdiena,  5. Aprīlis Vārda dienas Aivija, Vidaga
Autors: Premium Medical
Ilustrācija: unsplash.com, CC - Allef V.
Pievienots: 05.08.2016.

Daudziem vasara ir gada gaidītākais laiks, uz kuru mēdzam skatīties caur “rozā brillēm”. Diemžēl realitātē jautrības vietā saprotam, ka jūtamies ļoti vientuļi.

27.07.2017 07:49
Par vientulību gribas pateikt tā,ja esi viens vēl nenozīmē ,ka esi vientuļš---Man patīk būt vienai.Tajā pašā laikā es varu komunicēties ar jebkuru cilvēku,bet nevēlos ielaist savā teritorijā.Esmu daudz cietusi un mani vienkārši nogurdina pārāk tuvas attiecības ar cilvēkiem.Daudzi parāk sūdzas par sīkumiem un negācijām,gaida žēlošanu vai piekrišanu viņu viedoklim un lielākā daļa no tevis kaut ko grib---.Es ievēroju distanci,tā ir vienkāršāk dzīvot,negribu sarežģīt savu dzīvi.
Vārds
Komentārs:

! SievietesPasaule.lv neatbild par pievienotajiem lasītāju komentāriem, jo tie satur autora, nevis portāla veidotāju viedokli. Taču portāls aicina, rakstot komentārus, būt tolerantiem, ievērot pieklājības normas un iztikt bez rupjībām, pretējā gadījumā SievietesPasaule.lv patur tiesības komentārus dzēst. Komentāru noteikumi.
Pievienot komentāru
© SievietesPasaule 2009 | web izstrāde: Molssoft | webdizains: annija.lv