Kontakti | Par SievietesPasauli | Reklāmas iespējas | Noteikumi | Lapas karte
Twitter
Lietotājvārds 
Aizmirsi lietotājvārdu vai paroli?
Parole 
Ienāc
Atcerēties manus lietotāja datus uz šī datora
Tu vēl neesi reģistrējusies SievietesPasaule.lv? Izdari to tagad!Tas ir bez maksas, bet piedāvā dažādus bonusus, tādus kā - piedalīties konkursos, testēt produktus, blogot, pirmajai uzzināt jaunumus, kā arī personalizēt savu Sievietes Pasauli. Pievienojies!
Otrdiena,  7. Jūlijs Vārda dienas Alda, Maruta
Autors: Evija Blūmentāle, www.kundal.lv
Ilustrācija: flickr.com, CC - Panos Photographia
Pievienots: 19.10.2014.

Darbs (The Work) ir Keitijas Bairones izveidota metode, kas cilvēkam caur savu domu iztaujāšanu palīdz atrast atbildes jeb, pareizāk sakot, iegūt...

23.10.2014 23:09
ļoti vērtīga grāmata!!
21.10.2014 11:59
„Kad citi Tevi kritizē, bet Tu atklāj kā mīli viņus no visas sirds Tavs DARBS ir izdarīts.” Keitija Bairone- šis teikums ļoti raksturo darbu, ko mēs mācāmies šajā metodē, Keitijas vārdi un metodes man dodu lielu sirds mieru un gaišumu, ko es atklāju patī sevī:)
20.10.2014 17:29
Dzīvoju ar pārliecību, ka manās likstās ir vainojami citi. Vecāki ieauzdzināja kompleksus un nepārliecību par sevi, skolas biedri to vēl padziļināja, krīze noveda pie finanšu problēmām. Dzīvojot ar visu šo buķeti un vēl vairāk, sapratu ka jāmeklē glābiņš, lai dzīvotu un būtu patiesi laimīga. Es to atradu "Darba" metodē.
Strādājot ar savām domām pēc šīs metodes, es saprotu, ka pati esmu atbildīga par sevi. Un tā ir tāda brīvība!
Es vairs netērēju SAVU enerģiju un laiku vainojot citus, bet atrodu risinājumus. Esmu ieguvusi pārliecību, esmu sevi sākusi vairāk mīlēt un novērtēt to, kas man jau ir.
Brīvību un mieru dod arī tas, ka zinu, ka šo metodi varu izmantot jebkurā brīdī, kad nepieciešams un kad pati to vēlos (arī naktī, kad mokošo domu dēļ pat nevar pagulēt), jo ir nepieciešams tikai papīrs un rakstāmais.

20.10.2014 18:14
Paldies, Margarita, ka padalījies! Pēc tevis rakstītā spriežot, tas patiešām ir liels atvieglojums, ja (kad) tu saproti, ka ir tā, kā ir un ka citi jau pie tā nav vainīgi.
19.10.2014 22:37
Ir skaidrs , ka ja es vēlos, lai notiek viss pēc mana prāta un manām iedomām - mani var sagaidīt vilšanās.Ja es paļaujos uz to ka viss notiks tieši tā kā tam jānotiek -un jebkuru rezultātu pieņemu kā dāvanu -varu dzīvot bez stresa .Realitāte nav izmaināma -tā ir gudrības avots un īstenā dzīvesskola -un to man ļauj saprast šī vienreizējā pašizpētes metode.Patieso sevi visvairāk es iepazīstu tieši situācijās, kuras man nav patīkamas.
Vārds
Komentārs:

! SievietesPasaule.lv neatbild par pievienotajiem lasītāju komentāriem, jo tie satur autora, nevis portāla veidotāju viedokli. Taču portāls aicina, rakstot komentārus, būt tolerantiem, ievērot pieklājības normas un iztikt bez rupjībām, pretējā gadījumā SievietesPasaule.lv patur tiesības komentārus dzēst. Komentāru noteikumi.
Pievienot komentāru
© SievietesPasaule 2009 | web izstrāde: Molssoft | webdizains: annija.lv