Kontakti | Par SievietesPasauli | Reklāmas iespējas | Noteikumi | Lapas karte
Twitter
Lietotājvārds 
Aizmirsi lietotājvārdu vai paroli?
Parole 
Ienāc
Atcerēties manus lietotāja datus uz šī datora
Tu vēl neesi reģistrējusies SievietesPasaule.lv? Izdari to tagad!Tas ir bez maksas, bet piedāvā dažādus bonusus, tādus kā - piedalīties konkursos, testēt produktus, blogot, pirmajai uzzināt jaunumus, kā arī personalizēt savu Sievietes Pasauli. Pievienojies!
Otrdiena,  4. Augusts Vārda dienas Romualda, Romualds, Romāns
Autors: SievietesPasaule.lv
Ilustrācija: glamourousguide.files.wordpress.com
Pievienots: 27.02.2013.

Tas, kas  mums ļauj darboties efektīvāk, justies savāktākām, mierīgākām, harmoniskām, sasniegt kāroto, baudīt mirkļus un dzīvi, ir ATBALSTOŠAS domas.

05.05.2013 22:16
visai iedvesmojošs rakstiņš, Paldies:)
28.02.2013 08:54
tolteku 4 vienošanos grāmatā bija doma: kurš vēl šajā pasaulē maksā par savām kļūdām neskaitāmas reizes. dīvnieki - tikai 1 reizi, cilvēki - visu laiku. Par vienu un to pašu kļūdu sieva "piļī" vīru vai otrādāk, nemaz nerunājot par Marijas minēto sevis kritizēšanu un pastāvīgu "ēšanu".
Vārds
Komentārs:

! SievietesPasaule.lv neatbild par pievienotajiem lasītāju komentāriem, jo tie satur autora, nevis portāla veidotāju viedokli. Taču portāls aicina, rakstot komentārus, būt tolerantiem, ievērot pieklājības normas un iztikt bez rupjībām, pretējā gadījumā SievietesPasaule.lv patur tiesības komentārus dzēst. Komentāru noteikumi.
Pievienot komentāru
© SievietesPasaule 2009 | web izstrāde: Molssoft | webdizains: annija.lv