Kontakti | Par SievietesPasauli | Reklāmas iespējas | Noteikumi | Lapas karte
Twitter
Lietotājvārds 
Aizmirsi lietotājvārdu vai paroli?
Parole 
Ienāc
Atcerēties manus lietotāja datus uz šī datora
Tu vēl neesi reģistrējusies SievietesPasaule.lv? Izdari to tagad!Tas ir bez maksas, bet piedāvā dažādus bonusus, tādus kā - piedalīties konkursos, testēt produktus, blogot, pirmajai uzzināt jaunumus, kā arī personalizēt savu Sievietes Pasauli. Pievienojies!
Sestdiena,  8. Augusts Vārda dienas Mudīte, Vladislava, Vladislavs
Iepriekšējā Nākošā
Autors: Kristīne Joanna Golubeva
Ilustrācija: Points of You publicitātes foto, privātais foto
Pievienots: 11.05.2017.

Viss ir mūsos, vienīgi mūsu smadzenēm dažkārt labpatīk bloķēt tam pieeju.  Spēle Points of You ir instruments, kā caur fotogrāfijām...

18.05.2017 22:09
Lai cik tas dīvaini nebūtu tās bilžu kartiņas ļoti precīzi var noķert tā mirkļa emocijas un pat dziļākās dvēseles problēmas, kuras tā vien negribas sev atzīt. Spēle ļauj ieskatīties sevī tik dziļi, cik pašam nav bail skatīties. Ļoti vērtīga pieredze.
18.05.2017 19:31
Spēle ir tiešām radoša un interesanta. Noteikti iesaku vismaz reizi izmēģināt pašām un pārliecināties, kā ar vizuālo kartiņu palīdzību iespējams uzdot un sadzirdēt pareizos jautājumus, kas Tev, Tavai zemapziņai ir svarīgi tieši šajā laikā un vietā. Un arī visādi citādi tas ir lietderīgi pavadīts laiks lieliskā sabiedrībā. Paldies par šo iespēju piedalīties pirmajā "Odžu" seminārā.
Vārds
Komentārs:

! SievietesPasaule.lv neatbild par pievienotajiem lasītāju komentāriem, jo tie satur autora, nevis portāla veidotāju viedokli. Taču portāls aicina, rakstot komentārus, būt tolerantiem, ievērot pieklājības normas un iztikt bez rupjībām, pretējā gadījumā SievietesPasaule.lv patur tiesības komentārus dzēst. Komentāru noteikumi.
Pievienot komentāru
© SievietesPasaule 2009 | web izstrāde: Molssoft | webdizains: annija.lv