Kontakti | Par SievietesPasauli | Reklāmas iespējas | Noteikumi | Lapas karte
Twitter
Lietotājvārds 
Aizmirsi lietotājvārdu vai paroli?
Parole 
Ienāc
Atcerēties manus lietotāja datus uz šī datora
Tu vēl neesi reģistrējusies SievietesPasaule.lv? Izdari to tagad!Tas ir bez maksas, bet piedāvā dažādus bonusus, tādus kā - piedalīties konkursos, testēt produktus, blogot, pirmajai uzzināt jaunumus, kā arī personalizēt savu Sievietes Pasauli. Pievienojies!
Trešdiena,  26. Februāris Vārda dienas Aurēlija, Evelīna, Mētra
Autors: Līga Kudiņa, speciāli SievietesPasaule.lv
Pievienots: 24.08.2011.

Vai esi pazīstama ar situāciju, kad nu nekādi neizdodas kaut ko izlemt. Ir jāizdara izvēle par labu vienam vai otram risinājumam, bet tu jūties kā strupceļā iespiesta....

Pieņemt labus lēmumus nozīmē uzņemties atbildību par savu dzīvi. Tik ilgi, kamēr nāk līdzi neatrisinātas problēmas ģimenē, no bērnības krāts aizvainojums, nebūs iespēja arī racionāli kļūt par savas dzīves noteicēju. Foto- Mega Image Works
24.08.2011 13:21
Konsultēšanas pieredze liecina, ka vislabāk situācijās, kad klients nespēj pieņemt lēmumu, nostrādā divi jautājumi:

- Kas traucē pieņemt lēmumu? (bailes, rūgta pieredze, nedrošība, slikta prognoze vai scenārijs, utt.)

- Kas nepieciešams, lai pieņemtu lēmumu? (drosme, finanses, atbalsts, utt.)

Ja zini, ka traucē bailes ciest sakāvi un saņemt nosodījumu, bet nepieciešams iedrošinājums, uzdod pats sev jautājumu, ko tu dari, lai to iegūtu? Visbiežāk izrādās - neko :) Tad tik ķeries vērsim pie ragiem un, piemēram, palūdz atbalstu ģimenei. Viņi varbūt pat nenojauš, ka mocies ar šādām domām.

Paturot prātā šos divus trīs jautājumus un veiksmīgi uzdodot sev pašam, ir daudz vieglāk pieņemt lēmumus ;)
24.08.2011 13:13
Heijas citāts - ka naglai uz galvas! Biezi par to domaju- kapec jarisina visadas pagatnes traumas un par tam atkal un atkal jaruna, padarot sevi nelaimigu, ja var dzivot sodienai!
Vārds
Komentārs:

! SievietesPasaule.lv neatbild par pievienotajiem lasītāju komentāriem, jo tie satur autora, nevis portāla veidotāju viedokli. Taču portāls aicina, rakstot komentārus, būt tolerantiem, ievērot pieklājības normas un iztikt bez rupjībām, pretējā gadījumā SievietesPasaule.lv patur tiesības komentārus dzēst. Komentāru noteikumi.
Pievienot komentāru
© SievietesPasaule 2009 | web izstrāde: Molssoft | webdizains: annija.lv