Kontakti | Par SievietesPasauli | Reklāmas iespējas | Noteikumi | Lapas karte
Twitter
Lietotājvārds 
Aizmirsi lietotājvārdu vai paroli?
Parole 
Ienāc
Atcerēties manus lietotāja datus uz šī datora
Tu vēl neesi reģistrējusies SievietesPasaule.lv? Izdari to tagad!Tas ir bez maksas, bet piedāvā dažādus bonusus, tādus kā - piedalīties konkursos, testēt produktus, blogot, pirmajai uzzināt jaunumus, kā arī personalizēt savu Sievietes Pasauli. Pievienojies!
Pirmdiena,  25. Maijs Vārda dienas Anššlavs, Junora
Iepriekšējā Nākošā
Autors: Andis Geste, psihoterapeits
Ilustrācija: stockimages, Freedigitalphoto.net
Pievienots: 13.05.2014.

Psihoterapeits Andis Geste par četriem mūsu "dzīves vaļiem" - Mīlestības valis, Pašrealizācijas valis, Veselības valis un Jēgas valis. Kas tie ir un ko ēd?

"Ideāli ir, kad visi četri vaļi ir paēduši. Valis var tapt neapmierināts, tad iestājas krīze. Bīstami ir, kad sadumpojas Jēgas valis un Attiecību valis. Sakomponējās divas krīzes: jēgas krīze (nekam nav jēgas) un nemīlestības krīze (mani neviens nemīl)."
19.10.2014 00:11
Ahā. Proktologs Andis Geste kārtējo reizi mēģina glābt Latvijas sievietes ar savām uz jūtām spēlējošajām teorijām un zvejo klientūru savām apšaubajamajām praksēm. Nez kas viņam traucē vīriešu vairāk iecienītos izdevumos paspīdēt ar savām gudrībām? Tak cerams ne jau tas, ka vīriešu dibeni viņu interesē vairāk par dāmu dupšukiem...
14.05.2014 17:14
Diemžēl nespēju lasīt šo rakstu, vienkārša iemesla dēļ. Proti, tas uzrakstīts žargon-valodā. Ja psihoterapeits publikācijā izmanto tādas frāzes kā 'kāda mārrutka pēc', un tamlīdzīgus izteicienus - pat tad, ja raksts bija domāts kā feļetons, tas neiztur kritiku.
15.05.2014 00:44
Gaumes lieta! Man ļoti uzrunā tieši brīvais pasniegšanas veids un valoda. Kas tāds kas atšķir no citiem tipiskajiem psiholoģiskajiem viedokļiem un izteiksmes veidiem.
15.05.2014 10:46
Man arī tieši patika ,kādā stilā uzrakstīts šis raksts,nodrāztās frāzes no teorijas jau ir līdz kaklam.Te vēl pieklājīgi pārtulkots latviski-ha-ha!Ak,nu par ko tāds sašutums?
14.05.2014 10:33
Kopumā interesants raksts,kam lielākoties var tikai piekrist.Nedaudz nesaprašanu izsauca-meitene apprecējās ar žogu-skaidrošana ar attiecību vaļiem,kas manā skatījumā ir tīra psihiska saslimšana,tāpat kā apsēstie mantu vācēji un vēl visādi dīvainīši.Trāpīts precīzi par māti,kas savu dzīvi veltījusi bērniem-redzu sev blakus tādu piemēru-nelaimigi visi,bet māte vienalga neko nesaprot.
Vārds
Komentārs:

! SievietesPasaule.lv neatbild par pievienotajiem lasītāju komentāriem, jo tie satur autora, nevis portāla veidotāju viedokli. Taču portāls aicina, rakstot komentārus, būt tolerantiem, ievērot pieklājības normas un iztikt bez rupjībām, pretējā gadījumā SievietesPasaule.lv patur tiesības komentārus dzēst. Komentāru noteikumi.
Pievienot komentāru
© SievietesPasaule 2009 | web izstrāde: Molssoft | webdizains: annija.lv