Kontakti | Par SievietesPasauli | Reklāmas iespējas | Noteikumi | Lapas karte
Twitter
Lietotājvārds 
Aizmirsi lietotājvārdu vai paroli?
Parole 
Ienāc
Atcerēties manus lietotāja datus uz šī datora
Tu vēl neesi reģistrējusies SievietesPasaule.lv? Izdari to tagad!Tas ir bez maksas, bet piedāvā dažādus bonusus, tādus kā - piedalīties konkursos, testēt produktus, blogot, pirmajai uzzināt jaunumus, kā arī personalizēt savu Sievietes Pasauli. Pievienojies!
Trešdiena,  3. Jūnijs Vārda dienas Ineta, Inta, Intra
Autors: Anita Špoģe
Pievienots: 12.09.2011.

Pavisam niecīga savos izmēros, bet ar lielu nozīmi - vizītkarte un tās pasniegšanas maniere ir būtiska savstarpējo lietišķo attiecību veidošanā jau...

16.09.2011 15:51
Neaizmirsti paskatities kas ir otra puse vizitkartei, var gadities ka otra puse sniegtajai informacijai ir tikai makslinieciska vertiba, bet varbut ari visai svarigi, jo tas ipashnieks ir centigi parupejies par abu vizitkartes pushu dizainu.
12.09.2011 15:10
Agate, paldies par piebildi, drukas kļūda no manas puses. Rakstā bija paredzēts minēt visus būtībā esošos vizītkaršu izmērus, bet piekoriģējot tekstu, esmu piemirsusi pārējos ierakstīt. Paliksim pie 9x5 cm, jo tas ir visbiežāk izmantotais. Bet populāri ir arī tādi izmēri kā 9x6 cm, 8x4 cm,manis minētie 10x5 cm, 8x5.5cm u.c.
12.09.2011 12:03
vispār jau Latvijā standart izmērs ir 9 x 5 nevis 10.
Vārds
Komentārs:

! SievietesPasaule.lv neatbild par pievienotajiem lasītāju komentāriem, jo tie satur autora, nevis portāla veidotāju viedokli. Taču portāls aicina, rakstot komentārus, būt tolerantiem, ievērot pieklājības normas un iztikt bez rupjībām, pretējā gadījumā SievietesPasaule.lv patur tiesības komentārus dzēst. Komentāru noteikumi.
Pievienot komentāru
© SievietesPasaule 2009 | web izstrāde: Molssoft | webdizains: annija.lv