Kontakti | Par SievietesPasauli | Reklāmas iespējas | Noteikumi | Lapas karte
Twitter
Lietotājvārds 
Aizmirsi lietotājvārdu vai paroli?
Parole 
Ienāc
Atcerēties manus lietotāja datus uz šī datora
Tu vēl neesi reģistrējusies SievietesPasaule.lv? Izdari to tagad!Tas ir bez maksas, bet piedāvā dažādus bonusus, tādus kā - piedalīties konkursos, testēt produktus, blogot, pirmajai uzzināt jaunumus, kā arī personalizēt savu Sievietes Pasauli. Pievienojies!
Piektdiena,  7. Augusts Vārda dienas Alfrēds, Fredis, Madars
Pievienots: 25.02.2011.
Ja galvā dienu no dienas formējas teikums- „NEGRIBU IET UZ DARBU”, tad paņem baltu lapu, un uzraksti uz tās šo teikumu. Tad uzraksti - kas notiks, ja neiesi uz darbu - punktu pa punktam - nebūs ienākumu.... nevarēšu atļauties.... u.t.t. Tad krietnu brīdi padomā par šīm sekām, un ieklausies sevī - kā vari pārveidot 1. negatīvo apgalvojumu saturošo teikumu. „Vēlos iet uz darbu, lai saņemtu ienākumus x Ls mēnesī....” , „Vēlos iet uz darbu, jo gribu atļauties.....” utt. Veidojas pozitīva motivācija. Foto- flickr.com
Vārds
Komentārs:

! SievietesPasaule.lv neatbild par pievienotajiem lasītāju komentāriem, jo tie satur autora, nevis portāla veidotāju viedokli. Taču portāls aicina, rakstot komentārus, būt tolerantiem, ievērot pieklājības normas un iztikt bez rupjībām, pretējā gadījumā SievietesPasaule.lv patur tiesības komentārus dzēst. Komentāru noteikumi.
Pievienot komentāru
Saglabāt kā mīļāko rakstu 1
© SievietesPasaule 2009 | web izstrāde: Molssoft | webdizains: annija.lv