Kontakti | Par SievietesPasauli | Reklāmas iespējas | Noteikumi | Lapas karte
Twitter
Lietotājvārds 
Aizmirsi lietotājvārdu vai paroli?
Parole 
Ienāc
Atcerēties manus lietotāja datus uz šī datora
Tu vēl neesi reģistrējusies SievietesPasaule.lv? Izdari to tagad!Tas ir bez maksas, bet piedāvā dažādus bonusus, tādus kā - piedalīties konkursos, testēt produktus, blogot, pirmajai uzzināt jaunumus, kā arī personalizēt savu Sievietes Pasauli. Pievienojies!
Piektdiena,  25. Septembris Vārda dienas Rauls, Rodrigo
Autors: SievietesPasaule.lv
Pievienots: 09.07.2012.

Daži fen šui padomi, ko ņemt vērā veidojot uzņēmuma logo. Vai tas var palīdzēt nest veiksmi?

Foto-rctbusinessclub.co.uk
12.07.2012 13:34
Te ir ļoti interesants materiāls par to,kā gadu gaitā mainījušies pasaulē zināmu kompānij ulogo: http://www.dailymail.co.uk/news/article-2172120/From-McDonalds-big-yellow-M-large-firm-featuring-Isaac-Newton-iconic-brands-changed-years.html
Piemēram, Makdonalds ēstuvei sākumā nemaz nebija tik slavenais dzeltenais burts utt. Interesanti pavērot!
09.07.2012 15:55
Veidojot logotipus, esmu sakārusies ar dažādām prasībām logo veidošanā. Ņemot vērā gan astroloģisku skatījumu, gan publiskošanas laiku, gan izmantojot latvju zīmes (kas kļūst arvien populārāk), protams, arī simbolus un paša sajūtas.

Domāju, ka viss tas arī strādā tiem, kas tam tic, tikai ir jābūt samērīgām proporcijām pieturoties pie simbola vai krāsas un produkta/pakalpojuma atbilstības, citādi var iziet kā šeit redzamajiem logotipiem :) : http://www.boredpanda.com/worst-logo-fails-ever/
Vārds
Komentārs:

! SievietesPasaule.lv neatbild par pievienotajiem lasītāju komentāriem, jo tie satur autora, nevis portāla veidotāju viedokli. Taču portāls aicina, rakstot komentārus, būt tolerantiem, ievērot pieklājības normas un iztikt bez rupjībām, pretējā gadījumā SievietesPasaule.lv patur tiesības komentārus dzēst. Komentāru noteikumi.
Pievienot komentāru
© SievietesPasaule 2009 | web izstrāde: Molssoft | webdizains: annija.lv