Kontakti | Par SievietesPasauli | Reklāmas iespējas | Noteikumi | Lapas karte
Twitter
Lietotājvārds 
Aizmirsi lietotājvārdu vai paroli?
Parole 
Ienāc
Atcerēties manus lietotāja datus uz šī datora
Tu vēl neesi reģistrējusies SievietesPasaule.lv? Izdari to tagad!Tas ir bez maksas, bet piedāvā dažādus bonusus, tādus kā - piedalīties konkursos, testēt produktus, blogot, pirmajai uzzināt jaunumus, kā arī personalizēt savu Sievietes Pasauli. Pievienojies!
Ceturtdiena,  26. Novembris Vārda dienas Konrāds, Sebastians
Autors: SievietesPasaule.lv
Ilustrācija: publicitātes foto, titulbilde - manilla.lv
Pievienots: 22.11.2016.

Pēdējos gados standartizētiem plānotājiem, kas atšķiras vien ar izmēru un vāciņa krāsu, uzņēmīgi un radoši cilvēki rada alternatīvas – daudz...

07.12.2016 11:09
Nu kā, lai izvēlas!
01.12.2016 11:20
Pagājušajā nedēļā dienasgaismu ieraudzīja arī plānotājs "Letiņš 2017". Latviskums, ko izstaro šis plānotājs, ir tāds sadzīviski ģimenisks, nevis sterils, auksts un milzīgi "pareizs" :) Plašāk topā - Nr.9
24.11.2016 19:40
Es noteikti šeit liktu arī http://www.6minutes.lv/ piedāvājumu, lai gan tas arī nav klasisks plānotājs. Bet izskatās labs!
24.11.2016 21:00
Greta, paldies par ieteikumu! Noteikti ieskatīsimies un palūkosim, kas lācītim vēderā! :)
Vārds
Komentārs:

! SievietesPasaule.lv neatbild par pievienotajiem lasītāju komentāriem, jo tie satur autora, nevis portāla veidotāju viedokli. Taču portāls aicina, rakstot komentārus, būt tolerantiem, ievērot pieklājības normas un iztikt bez rupjībām, pretējā gadījumā SievietesPasaule.lv patur tiesības komentārus dzēst. Komentāru noteikumi.
Pievienot komentāru
© SievietesPasaule 2009 | web izstrāde: Molssoft | webdizains: annija.lv