Kontakti | Par SievietesPasauli | Reklāmas iespējas | Noteikumi | Lapas karte
Twitter
Lietotājvārds 
Aizmirsi lietotājvārdu vai paroli?
Parole 
Ienāc
Atcerēties manus lietotāja datus uz šī datora
Tu vēl neesi reģistrējusies SievietesPasaule.lv? Izdari to tagad!Tas ir bez maksas, bet piedāvā dažādus bonusus, tādus kā - piedalīties konkursos, testēt produktus, blogot, pirmajai uzzināt jaunumus, kā arī personalizēt savu Sievietes Pasauli. Pievienojies!
Otrdiena,  7. Aprīlis Vārda dienas Helmuts, Zina, Zinaīda
Autors: SievietesPasaule.lv
Pievienots: 28.11.2009.

Vai tev nekad nav bijusi vēlēšanās ielīst vīriešu galvās - nu, ko viņi domā par mums, kas viņiem patīk un kas nē?  Tev ir tāda iespēja!...

Foto - stock.xchng
16.03.2011 13:29
Es arī esmu dzirdējusi frāzi, ko izteica viens no raksta vīriešiem, kad jautāju, cik seksīgai vajag būt sievietei? Atbilde - manā gultā tu nekad nebūsi par daudz seksīga, bet negribu, lai mana sieviete sevi pārlieku izrāda sabiedrībā. Tātad - vienkārši jāzina, kādos apstākļos tās tīkliņzeķes un mini būs īsti laikā, bet kādos - labāk svārki līdz celim un piedienīgi sievišķīga jaciņa.
04.06.2010 12:46
- Renāram (32), precējies
Cienītais kungs, Jūs uzkatāt, ka bibliotekāres tipa meitenes ir kaut kādi izdzimēņi, ar brillem, resnas un vecmodīgas?!? Ha! Pats bibliotēkas bieži apmeklējat? Profesija nenorāda uz cilvēka personību. Un ja jau est tik vērīgs, tad atļaušos norādīt, ka ar šo apgalvojumu esat smagi kļūdījies :)
09.12.2009 15:39
Varētu daudz kam piekrist,bet ne visam.Jā manuprāt ir katrai sava gaume.Ja vīrietis būtu nedaudz atapīgāks vīņš aizdomātos ka tās sisenītes īsie svārciņi un dekoltē utt ir priekš vīrieti unj es domāju ka nevienam vīrietim nepatiktu blakus izpūrusi sirdīga sieviete.
Vārds
Komentārs:

! SievietesPasaule.lv neatbild par pievienotajiem lasītāju komentāriem, jo tie satur autora, nevis portāla veidotāju viedokli. Taču portāls aicina, rakstot komentārus, būt tolerantiem, ievērot pieklājības normas un iztikt bez rupjībām, pretējā gadījumā SievietesPasaule.lv patur tiesības komentārus dzēst. Komentāru noteikumi.
Pievienot komentāru
© SievietesPasaule 2009 | web izstrāde: Molssoft | webdizains: annija.lv