Kontakti | Par SievietesPasauli | Reklāmas iespējas | Noteikumi | Lapas karte
Twitter
Lietotājvārds 
Aizmirsi lietotājvārdu vai paroli?
Parole 
Ienāc
Atcerēties manus lietotāja datus uz šī datora
Tu vēl neesi reģistrējusies SievietesPasaule.lv? Izdari to tagad!Tas ir bez maksas, bet piedāvā dažādus bonusus, tādus kā - piedalīties konkursos, testēt produktus, blogot, pirmajai uzzināt jaunumus, kā arī personalizēt savu Sievietes Pasauli. Pievienojies!
Sestdiena,  31. Oktobris Vārda dienas Rinalda, Rinalds, Valts
Autors: Velta Līvija Miķelsone, socionikas maģistre
Ilustrācija: thinkbaby.com
Pievienots: 21.12.2010.

Socionikas eksperte - konsultante Velta Līvija Miķelsone skaidro, kā ar socionikas palīdzību var izprast savas seksuālās vēlmes un pašreizējās attiecības, kā arī...

Nevienam nav noslēpums, ka saskaņa ģimenē ir atkarīga no vairākiem faktoriem - protams, garīguma, kopējām interesēm, kopējām saimniecības lietām, bērniem utt. Bet ļoti lielu lomu spēlē seksuālā saderība.
19.08.2013 02:26
Duālais sociotiķis Štirlics gultā trenējās ar intuītu Robespjēru, lai kvadrā atbrīvotu Napoleonu un kopā būtu ar spoguļa un vienādo sensoro Līvu Miķelsoni. Kaut kas tik stulbs sen nebija lasīts. Varēja jau nu arī papūlēties un latviski normāli uzrakstīt, nevis mežģīt mēli ar intuītiem un citām muļķībām. Paldies Jums, duāli ētiski kvadrālie profesora kungi!
14.11.2012 10:54
Diemzel pilniigaakaas mulkiibas .........Nekas pat nestav blakus - nosauktajam variacijaam - pilniigi garaam .....
17.01.2011 23:43
Vai jums ir nepieciešams fondiem? Vai vēlaties, lai uzsāktu uzņēmējdarbību un nepieciešams kapitāls, lai uzstādītu to uz augšu? Vai jūs vēlaties kredītu personisku iemeslu dēļ? Kāds jums ir nepieciešams kredīts, mēs esam lielisku reputāciju pirmās klases finanšu aizdevumu produktiem ar izņēmuma klientu pakalpojumiem. Ja ir interese, lūdzu sūtiet e-pastu> w.nortonconsultant@gmail.com
Vārds
Komentārs:

! SievietesPasaule.lv neatbild par pievienotajiem lasītāju komentāriem, jo tie satur autora, nevis portāla veidotāju viedokli. Taču portāls aicina, rakstot komentārus, būt tolerantiem, ievērot pieklājības normas un iztikt bez rupjībām, pretējā gadījumā SievietesPasaule.lv patur tiesības komentārus dzēst. Komentāru noteikumi.
Pievienot komentāru
© SievietesPasaule 2009 | web izstrāde: Molssoft | webdizains: annija.lv