Kontakti | Par SievietesPasauli | Reklāmas iespējas | Noteikumi | Lapas karte
Twitter
Lietotājvārds 
Aizmirsi lietotājvārdu vai paroli?
Parole 
Ienāc
Atcerēties manus lietotāja datus uz šī datora
Tu vēl neesi reģistrējusies SievietesPasaule.lv? Izdari to tagad!Tas ir bez maksas, bet piedāvā dažādus bonusus, tādus kā - piedalīties konkursos, testēt produktus, blogot, pirmajai uzzināt jaunumus, kā arī personalizēt savu Sievietes Pasauli. Pievienojies!
Svētdiena,  16. Februāris Vārda dienas D˛uljeta, Jūlija
Autors: SievietesPasaule.lv
Pievienots: 28.05.2013.

Grūtniecība var samazināt dzimumtieksmi un radīt pārpratumus starp tevi un partneri. Bet labā ziņa ir tā, ka sekss grūtniecības laikā ir pilnīgi normāls un dabīgs.

12.05.2014 16:02
Es alku pēc seksa grūtniecības laikā.Gulēju uz saglabāšanu , tomēr, sekss bija nepieciešams Pēc otrā bērma gam pārtraucu ar vīru visas intīmās būšanas, bet ne jau tādēļ, ka seksu nevēlējos, bet nevarēju pieņemt vīra uzvedību, attieksmi(citas viņš mīlēja, citām pakaļ skrēja, no ģimenes visu prom nesa,ha,ha,ha!)
12.05.2014 19:30
un kāpēc viņš tā darīja? pirms vainot kādu citu ir vērts padomāt vispirms - kāpēc! sievietes lielākā kļūda - dabon sev vīrieti un iedomājās, ka nu viņš viņai pieder, bet nepieder - jāturpina vien lutināt, mīlēt, aplidot, jāliek justies vīrietim īpašam, tad arī viņš sievietei liks justies kā dievietei! Pašas noliekam tos vīrus un tad brīnamies, ka viņš pie citas aizskrien, jo tā cita tomēŗ viņam dod to, ko pašas nespējam - mīļus vārdus, sapratni un maigus glāstus, īslaicīga laime, bet tomēr laime, jo atnākot mājās ir pārgurusi sieva, bērni, rūpes, pilošs krāns, problēmas un stress arī pēc darba
Vārds
Komentārs:

! SievietesPasaule.lv neatbild par pievienotajiem lasītāju komentāriem, jo tie satur autora, nevis portāla veidotāju viedokli. Taču portāls aicina, rakstot komentārus, būt tolerantiem, ievērot pieklājības normas un iztikt bez rupjībām, pretējā gadījumā SievietesPasaule.lv patur tiesības komentārus dzēst. Komentāru noteikumi.
Pievienot komentāru
© SievietesPasaule 2009 | web izstrāde: Molssoft | webdizains: annija.lv