Kontakti | Par SievietesPasauli | Reklāmas iespējas | Noteikumi | Lapas karte
Twitter
Lietotājvārds 
Aizmirsi lietotājvārdu vai paroli?
Parole 
Ienāc
Atcerēties manus lietotāja datus uz šī datora
Tu vēl neesi reģistrējusies SievietesPasaule.lv? Izdari to tagad!Tas ir bez maksas, bet piedāvā dažādus bonusus, tādus kā - piedalīties konkursos, testēt produktus, blogot, pirmajai uzzināt jaunumus, kā arī personalizēt savu Sievietes Pasauli. Pievienojies!
Ceturtdiena,  13. Augusts Vārda dienas Elvīra, Velga
Autors: SievietesPasaule.lv
Ilustrācija: goodenoughmother.com
Pievienots: 15.01.2014.

Tipiskā gadījumā bravūra un lielīšanās ar seksuālajiem sasniegumiem raksturīga nenobriedušām personībām ar zemu pašnovērtējumu.

20.02.2014 16:30
sliktākais ko var darīt - ņēmt vērā vīru sarunas ar citiem vīriešiem. dižāšanās, lielīšanās, muldēšana. tev tas nebija jādzird. esam kopā ja kas jau 25 gadus. un zinu vienu - vīrieši atšķiras no sievietēm. tādēļ savam mīļajam ļauju izbaudīt pasākumus kopā ar citiem večiem bez manis. vairāk mani mīl. dažreiz atgriežas un apvaino sieviešu dzimumu par neuzticību, zinu ka atkal kāds stāstījis par savām mīļākajām. to visu pārdomājot, secināju vienu - to ko tu nezini, tas ar tevi nenotiek. un ar varu mīļš nebūs. tā sieviete iespēajms vispār bija viņam pirmā. kā viņš to var aizmirst? ha. es tavā vietā nesatrauktos par kādu tur to. bet vairāk piedomātu, ar ko tu viņam saisties, ko viņš vēlas no tevis, vai tu to esi gatava sniegt. tas ir svarīgi, nevis kāda no daudzajām citām.
Vārds
Komentārs:

! SievietesPasaule.lv neatbild par pievienotajiem lasītāju komentāriem, jo tie satur autora, nevis portāla veidotāju viedokli. Taču portāls aicina, rakstot komentārus, būt tolerantiem, ievērot pieklājības normas un iztikt bez rupjībām, pretējā gadījumā SievietesPasaule.lv patur tiesības komentārus dzēst. Komentāru noteikumi.
Pievienot komentāru
© SievietesPasaule 2009 | web izstrāde: Molssoft | webdizains: annija.lv