Kontakti | Par SievietesPasauli | Reklāmas iespējas | Noteikumi | Lapas karte
Twitter
Lietotājvārds 
Aizmirsi lietotājvārdu vai paroli?
Parole 
Ienāc
Atcerēties manus lietotāja datus uz šī datora
Tu vēl neesi reģistrējusies SievietesPasaule.lv? Izdari to tagad!Tas ir bez maksas, bet piedāvā dažādus bonusus, tādus kā - piedalīties konkursos, testēt produktus, blogot, pirmajai uzzināt jaunumus, kā arī personalizēt savu Sievietes Pasauli. Pievienojies!
Svētdiena,  29. Novembris Vārda dienas Ignats, Virgīnija
Autors: Anita
Ilustrācija: mediumonline.ca
Pievienots: 09.06.2011.

"Es neticēju, ka viņš varētu nožņaugt pats savu bērnu, bet redzot, ka dēla seja kļūst zila, es pakļāvos vīra prasībām," -baiss, bet patiess stāsts. Ar laimīgām...

"...es biju kļuvusi par pelēku būtni, par sevi vairs nerūpējos, tikai par bērnu un vīru.."
14.02.2015 02:25
...........man ir tik žēl, ka tev tam bija jāiet cauri... :c
16.04.2014 15:35
loti aizskustinos stasts..man kaukas ari uz to pusi bija skunji ka kads kadu zaude viss ipasi kad tev loti sap.
15.12.2012 17:30
nav vardu ko teikt
29.10.2012 23:09
Lasiju ar šoka izteiksmi sejā. Kur tik kretīniski vīrieši var būt.. Malacis, ka aizgāji, ir sievietes, kas to nespēj izdarīt!
22.04.2012 22:50
Tā kā pati esmu tam visam gājusi cauri, tad varu teikt tikai vienu - vienalga kādiem līdzekļiem tiec prom un būvē dzīvi no jauna. Grūti, bet ne neiespējami. Man tagad viss ok -jauna ģimene, brīnišķīgs vīrietis un viņa bērns blakus. Esmu laimīga, un nemaz nav tā kā teica iepriekšējais un viņa mamma, - ka esmu mēsls un mani vienkārši pieklājas klopēt.
08.04.2012 11:33
es tevi saprotu..man bija lidzigi..vinam vel patika spelet aparatus un nakts laika savus draugus dzerajus majas vest un daudz dzert..un vina vecaki bij vina puse un teica man ..ista-milosa sieva visu pacies...man bij tik dels tad paliku ar meitu stavokli...9 menesus teica ka neesot vina..kad piedzima tad kad vinu vecvecome teica ka esot tad pienema ka savu..tad sakas sisana znauksana..tad es ari aizgaju no vina...jau 6 gadus neliekas ne zinas par berniem...zel ka tadus neliek pie sienas un nenosauj..jo tie nau viriesi vini nau pat cienigi so vardu nest...lupatas un mesli....labi ka tagat ir labak un bus labak..gan jau atriebiba skars vinus...
11.11.2011 13:19
Nu neliek viņus cietumā neviens, tikai tad kad jau būs smagi ievainojumi vai līķi. Zinu pati kā tas ir. 17 gadus nodzīvojām ar tādu, jo, tad kad aizmukām, viņš vienmēr atrada un kretinēja tik ilgi tos cilvēkus, kur bijām apmetušies, ka biju spiesta atgriezties, jo pajumtes devēju nervi arī nav loterija vinnēti, un darba devēja nervi arī(priekšniecei tiek zvanīts pa 100 reizēm un pieprasīta pasaukšana pie tālruņa, kamēr man tika uzstādīts ultimāts, vai nu izbeigt šito vai iet prom no darba) Un te nav runa par alkoholiķi, nē, par mammas mīļo dēliņu kura vienkārši kam tādam netic, par paipuisīti, kurš rokas palaiž, kad nenotiek kā vēlas, kurš, ja nevar ko atrast savās mantās, nakts vidū gulošam met ar virtuves ķebli, vai kaut ko citu, kas smags pie rokas un kaujas kā lielais, liekot lietā gan kājas , gan rokas. Toreiz sapratu, ka aiziet varēšu tikai tad kad būšu naudīga ( viņš nebija ģimenes apgādātājs, pārsvarā sēdēja mājās, jo nokārtoja invaliditāti un tas viņam bija attaisnojums, lai nestrādātu)un man nebūs kādas konkrētas darbavietas. Tad nu sagaidīju līdz dēls paaugas, sāku strādāt par grāmatvedi mājās, apkalpojot vairākus uzņēmumus ( nu mājās jau nestrādāju, jo kādā reizē , kad neatbildēju, kā kungs bija iedomājies, mans darba dators tika aizmest pa gaisu, tā, ka tikai viens datorģēnijs bija spējīgs saglābt tajā esošo informāciju īsā laika, jo nākamajā dienā jānodod atskaites VID ) Un tad mēs ar dēlu mukām - slēpāmies ilgu laiku, nācās mainīt dzīvesvietas, jo viņam visādi izdevās mūs atrast, par ko lielu "paldies" varētu pateikt Jelgavas novada bāriņtiesai, kura pieprasīja, lai paziņoju dēla atrašanās vietu, ko viņiem arī pateicu, ar lūgumu nedarīt zināmu kauslim, un kura savukārt to steidzīgi darīja zināmu jaukajam tētim. Tagad, ir iestājies relatīvs miers ( pēc 4 gadiem), jo nedzīvoju vairs viena - bet tas nenozīmē, ka pret mani netiek veikta dažādas darbības policijā, tiesā utt. Ja man kāds to stāstītu - nu dien neticētu
28.09.2011 04:21
smags stasts,bet nu ko var dariit,kad tev ir 17 gadi,esi no laukiem un re ka esi iepazinusies ar kaut ko night kluba,taa arii tas wiss notiek,sakuma ziedi un prieksroka,welak nirgasnas,neciena un wiss parejais!esi stipra un wairak neuzkeries uz tadiem....audzini puiku un gan jau taws likteniigais tewi gaida!
24.09.2011 00:14
Esmu tam visam izgājusi cauri un lasot apraudājos...Bet ir tik labi apzināties,ka tas viss jau ir aiz muguras..:))
10.09.2011 20:34
šausmas es pat apraudājos laot šo tavu stāstu.
tāda tipa vīriešiem ka tavs bijušais virs ir pelnijuši lai viņus pasus bezpēcīgus nodauza līdz nemaņai lai izjūt tās sāpes un ciešanas.. man pašai draudzenei bija līdzīga situācija tomēr ne tik briesmiga ka tev(jasaka paldies Dievam). ir nacies just līdzi..Malacies ka griezies tiesību sargajošās iestādēs un pieliki tam punktu..
Vārds
Komentārs:

! SievietesPasaule.lv neatbild par pievienotajiem lasītāju komentāriem, jo tie satur autora, nevis portāla veidotāju viedokli. Taču portāls aicina, rakstot komentārus, būt tolerantiem, ievērot pieklājības normas un iztikt bez rupjībām, pretējā gadījumā SievietesPasaule.lv patur tiesības komentārus dzēst. Komentāru noteikumi.
Pievienot komentāru
© SievietesPasaule 2009 | web izstrāde: Molssoft | webdizains: annija.lv