Kontakti | Par SievietesPasauli | Reklāmas iespējas | Noteikumi | Lapas karte
Twitter
Lietotājvārds 
Aizmirsi lietotājvārdu vai paroli?
Parole 
Ienāc
Atcerēties manus lietotāja datus uz šī datora
Tu vēl neesi reģistrējusies SievietesPasaule.lv? Izdari to tagad!Tas ir bez maksas, bet piedāvā dažādus bonusus, tādus kā - piedalīties konkursos, testēt produktus, blogot, pirmajai uzzināt jaunumus, kā arī personalizēt savu Sievietes Pasauli. Pievienojies!
Otrdiena,  19. Janvāris Vārda dienas Alnis, Andulis
Autors: Andis Geste, psihoterapeits
Ilustrācija: galleryhip.com
Pievienots: 06.04.2014.

Standarta trijstūris – vīrs, sieva, mīļākā – vienmēr norit pēc viena un tā paša pamata scenārija. Tā ir standarta elle visiem personāžiem ar tipveida...

20.07.2017 19:17
Kā var būt ,ka latvietēm ir iemācīts,ka sex grib tikai maukas? Tātad,tās,kuras izvēlas sakarus ar precētu vīrieti,negrib sexu? jeb grib sexu un ir maukas? Tā sevi pozicionē?
Bet,ja ir sex ar sievu un kādu vēl citu,kuru izmanto kā izpētes objektu- kas viņai tur starp kājām? Un vai no viņas varēs Izspiet maximumu- orāli,vagināli,anāli, sm,"zelta lietutiņi " un vēl,un vēl... sievai taču nav jākļūst par sexa rotalietu kāda rokās ,vai ne'? Tikai ,lai vīrs neaiziet un neatrod mīļāko,nē, ne jau to ,kuru mīl,bet to ar kuru taisa eksperimentus...
16.04.2015 16:28
Rakstam piekrītu!
Esmu vai nujau biju mīļākā,pašai to neapzinoties, satikos ar puisi iepatikās viss bija ok!
Brīžiem aizdomājos kāpēc viņš mani neved pie sevis uz mājām,bet neko īsti nenoskaidrots,tāpēc 3 mēnešiem uzzināju, ka viņam ir attiecības jau vairākus gadus, biju neizpratnē, samierinājos ar faktu, kad drīz viņš šķirsies, nākamais trieciens viņa sieviete palika stāvoklī,negribēju izjaukt ģimeni,sāku atkāpties,puisis vēlaizvien īsti nav mani atlaidis jau gadus 3 noteikti,bet vairs starp mums nav intīmu brīžu!
Gribu pateikt tikkai vienu,apdomājat vai tas ir tā vērts,ka vīrietis ar tevi pavada pāris stundas kopā,bet aizejot mājā apķert un skūpsta savu sievieti,vai tiešām ir jāpaliek rezerves variantam pie kura atbraukt iegūt vēlamo baudu,emocijas un pazust,ja viņš izbeigs vecās attiecības drīzvien, viņam būs jauna mīļākā,skarbā dzīves patiesība!
20.07.2017 19:20
nu, re ,izrādās, ka sievietes arī domāt sāk, tikai 3 gadus gan nevajadzēja gaidīt,lai sāktu domāt
02.09.2014 12:23
Ļoti labs raksts!
Pati neesmu bijusi mīļākās lomā, bet domāšanas trajektorija līdzīga. Sieva - māte esmu bijusi, ļoti labi izprotu seksualitātes noliegšanas scenāriju.
Bet vēl labāk izprotu vīrieša krāšņo iekšējo pasauli, kuras atklāšanai spēka viņiem nepietiek.
Apnicis būt par dakteri un skatīties kā cilvēki vienkārši iznieko savas dzīves, nespējot ieskatīties sevī un ne tikai atzīt, ka blusas ir, bet arī censties tās izķert.
31.08.2014 12:00
paldies par rakstu! palika vieglāk, nosacīti, protams! esmu maita, mīļākā! līmes bērni( dvīņi) ir arī mūsu 3stūrī. atšķirība tikai, ka tēvs ( mans mīļotais vīrietis) viņu audzināšanu izpilda 100% ar lielu pienākuma un misijas apziņu. ar to arī iegūst vēl lielāku cieņu manās acīs. es arī domāju, par to, kā attīstītsies mūsu 3stūra nākotne. jā, patiešām, vīrieša emocionalitāte un šīs jomas vajdazības ir tās, kas mums liek ļoti reti, tomēr satikties. es esmu gatava gaidīt. un to arī daru. starp citu, arī berzēju rokas, kad sieva taisa tračus un nepārtraukti pārmet vīram ( jo viņa ar sevi vēl nestrādā).
20.07.2017 19:22
ceru,ka tā arī neesi sagaidījusi,ka tavs "mīļotais "vīrietis pametis savu sievu, jo tu esi rezerves variants
20.06.2014 10:42
Tiešām labs raksts par latviešu ģimeņu konstrukciju, jo kaut ko tādu saskatu itin bieži.Pasmējos arī no sirds, kaut smiekli nenāk.Visā tajā pasākumā žēl bērnu.
17.06.2014 16:43
ļoti labs raksts...atbilst mūsu mīlas trīstūrim - mīļāko vīrs pameta, un mums piedzima "līmes" bērniņš..ir jau pagājuši 3 gadi, bet nespēju to visu aizmirst..reizēm rodas riebums pret vīru..izgāju cauri īstai ellei..mīļākā arī nāca uz manām mājām lai parādītu visas īsziņas un pastāstītu ko labu abi darījuši...kopš tā laika visu laiku ir tāda sajūta ka vīrs visu laiku draiskojas apkārt..bet zinu ka tā nav...sen jau būtu izbeigusi to visu , bet mīlu viņu..kā nekā kopā esam jau 11 gadus...
20.07.2017 19:25
nu, re t.s mīļākā bija tik vāja un jutās nedroša ,ka nāca sms rādīt,prasta bāba. ja jau viņai tavs vīrs likās ļoti labs esam,pat ar tevi gulēšanas faktu zinot, tad met mieru un saproti,ka tev nav tādas palietotas vecenes jāņem galvā..
16.06.2014 20:26
Raksts atbilst realai dzives situacijai. Nezinu ka vira milaka jutas(gadu jau dzivo kopa ar manu viru),bet virs pats man atzinas,ka jutas nelaimigs,par mani vispar nerunasim,vel lidz sim nevaru atjegties no trieciena.Tikai mezonigi gribas iekliegt vinam acis-nu un ko tu panaci padarot mus abus nelaimigus???! Laimi un saticibu vinu jaunizveidotai gimenei nenovelu.
06.06.2014 14:55
Esmu mīļākā.Rakstā balta patiesība, esam nelaimīgi visi trīs,bet sākums bija kā spārnos. Tagad cenšos un mācos dzīvot bez viņa..
29.05.2014 09:35
Ļoti labs raksts!
To labprāt būtu izlasījusi pirms precējos.
Precīzi mana dzīve, tikai + vīrs uztaisīja 2 sīkos 'mīļākajai', bet es par to visu uzzināju, kad gaidīju otru bērniņu.
Pēc tā visa murga (uzzināšanas) divus gadus dzīvoju depresijā, bet vīru uzskatu vairs tikai par veci - svešu cilvēku, kuru jebkurā brīdī varu izlikt no mājas.
Jā, un tagad uzticība manā izpratnē ir zaudējusi jebkādu jēgu. Varu būt vīram neuzticība bez sirdsapziņas pārmetumiem.
22.05.2014 18:48
labi uzrakstīts!
Vārds
Komentārs:

! SievietesPasaule.lv neatbild par pievienotajiem lasītāju komentāriem, jo tie satur autora, nevis portāla veidotāju viedokli. Taču portāls aicina, rakstot komentārus, būt tolerantiem, ievērot pieklājības normas un iztikt bez rupjībām, pretējā gadījumā SievietesPasaule.lv patur tiesības komentārus dzēst. Komentāru noteikumi.
Pievienot komentāru
© SievietesPasaule 2009 | web izstrāde: Molssoft | webdizains: annija.lv