Kontakti | Par SievietesPasauli | Reklāmas iespējas | Noteikumi | Lapas karte
Twitter
Lietotājvārds 
Aizmirsi lietotājvārdu vai paroli?
Parole 
Ienāc
Atcerēties manus lietotāja datus uz šī datora
Tu vēl neesi reģistrējusies SievietesPasaule.lv? Izdari to tagad!Tas ir bez maksas, bet piedāvā dažādus bonusus, tādus kā - piedalīties konkursos, testēt produktus, blogot, pirmajai uzzināt jaunumus, kā arī personalizēt savu Sievietes Pasauli. Pievienojies!
Otrdiena,  7. Jūlijs Vārda dienas Alda, Maruta
Autors: Lasītāja Anna
Ilustrācija: Michael Dorokhov, CC licence
Pievienots: 26.05.2014.

Anna lūdz publicēt viņas stāstu, cerot, ka citi vecāki ieklausīsies un sapratīs, cik daudz sāpju nodara bērniem, iesaistot viņus savu attiecību problēmu risināšanā.

21.09.2015 14:36
mamma nedrīkst uzvelt meitai tādu nastu, mamma pati izvēlējās tādu dzīves biedru, bērnam , kaut arī 20 gadīgam ir sava dzīve, viņam nav jāmierina māte, nav jākārto mātes problēmas..
18.09.2015 10:15
Nu teikšu kā ir. Žēl Annas. Bet jāsaprot arī vecākus. 5 bērni - vājprāts!!! Sadzīve ar 5 bērniem noteikti ir murgs! To Anna apjēgs, kad pašai būs sīkais. Tieši sadzīves dēļ notiek šķiršanās - māte noņemās ar bērniem: uzmanības nav, sekss- forget it!, mājāz haoss un bazārs, bērniem vēl problēmas. Kur tur pa vidam vēl attiecības??? Jūs visi tak to veci izsūcāt pamazām, nav brīnums - sāka meklēt mierinājumu pudelē, cits būtu meklējis mīļāko.. Noteikti vēl strīdi par bērnu "pareizo" audzināšanu! Anna jau nerakstīja par ko strīdi. Domāju tur tētis nav vienīhgais vainīgais pie šķiršanās. Māte, kas gribējusi taisīt abortu - arī neizklausās jauka. Nē ir pāri, kam izdodas, un es viņus apbrīnoju...
Esmu pats 2 bērnu, MAZU bērnu tēvs - zinu, ko tas nozīmē. Arī man pamazām irst attiecības. Un es Annas tēti saprotu. Lai Anna arī pamēģina saprast. Turklāt, tur sen vajadzēja šķirties. Šķiršanās jau nemaina vecāku attieksmi pret bērniem.
03.07.2014 21:29
Saprotu...
10.06.2014 09:55
Mīļā, es esmu bijusi abās lomās - es esmu bijusi gan tā, kas izsūc spēkus no saviem tuvajiem, gan tā, no kuras izsūc spēku. Pirmajā gadījumā es to pat neapzinājos, biju jauna un dumja. Un rezultātā tuvie cilvēki palika nekādi. Otrajā gadījumā vilku, līdz saparatu, ka varu pati arī sabrukt - un no tā labuma nebūtu nevienam. Tu vari izturēties ar mīlestību pret saviem tuvajiem. Bet atceries, ka viņi paši izvēlas - būt laimīgiem vai nelaimīgiem. Man arī vajadzēja līdz mielēm izjust destruktīvas attiecības, līdz es sapratu, ka man pietiek ciest. Un vēl - es meklēju mierinājumu Dievā. Ne pat kādā konkrētā konfesijā - bet drīzāk skatos, kur ir kāds sakarīgs cilvēks, kas runā tā, ka mani uzrunā - varu Tev ieteikt paklausīties Torsunova vai Targakovas lekcijas (tās ir atrodamas internetā) vai arī kādreiz aiziet vai arī internetā noklausīties kādu dievkalpojumu, ko vada baptistu mācītājs Mažis. Manas labās domas ar Tevi.
28.05.2014 11:56
Loti, loti tevi saprotu. Neesmu no daudzbernu gimenes, bet kops vecaki paskiras 11 gadu vecuma, ludzu Dievu toreiz, lai viss ir pa vecam un meginaju savest dazreiz kopa...atbalstiju gan morali, gan majas darbos, ari pec tam materiali cik vareju atlauties, tikai tapec, lai justos saviem vecakiem vajadziga, noderiga, noverteta... ja dzivoju savu dzivi, bet no vecakiem, cik slimi butu ar atkaribam vai ka citadi, nu nevar to saiti parraut, jo tad dvesele vispar paliec viens. Kaut ari tapat esi viens dvesele. Atliek tikai sevi stiprinat un izmantot so pieredzi ka plusu, darit citadak un dzivot citadak. Kad bus savi berni, atcereties so savu sapi, lai nepielaut to pasu kludu.
28.05.2014 10:10
Jūtu līdz...:(
26.05.2014 23:55
Sirsniņ, tev ir jāsaprot viena lieta un jāiedzen sev galvā - tev nav jāvelk sava ģimene, tev pirmkārt ir jāparūpējas par sevi un tikai pēc tam par citiem. Es ilgi vilku, un tad vienā dienā atteicos. Teicu - nē, tas mani saēd no iekšas, atņem enerģiju, man nav spēka pašai sev, nav prieka dzīvē. Tavi vecāki ir pieauguši cilvēki, un, ja vien viņi nav garīgi slimi (alkoholisms gan ir slimība, bet tad ir jāārstējas) , tad lai uzņemas paši atbildību. Tu esi jauna un tev ir jāsāk dzīvot sev. Mēs katrs izvēlamies kā dzīvot savu dzīvi, tāpat tava mamma un tavs tētis. Nav godīgi, ka tagad uzkrauj savas kļūdas tev.
Vārds
Komentārs:

! SievietesPasaule.lv neatbild par pievienotajiem lasītāju komentāriem, jo tie satur autora, nevis portāla veidotāju viedokli. Taču portāls aicina, rakstot komentārus, būt tolerantiem, ievērot pieklājības normas un iztikt bez rupjībām, pretējā gadījumā SievietesPasaule.lv patur tiesības komentārus dzēst. Komentāru noteikumi.
Pievienot komentāru
© SievietesPasaule 2009 | web izstrāde: Molssoft | webdizains: annija.lv