Kontakti | Par SievietesPasauli | Reklāmas iespējas | Noteikumi | Lapas karte
Twitter
Lietotājvārds 
Aizmirsi lietotājvārdu vai paroli?
Parole 
Ienāc
Atcerēties manus lietotāja datus uz šī datora
Tu vēl neesi reģistrējusies SievietesPasaule.lv? Izdari to tagad!Tas ir bez maksas, bet piedāvā dažādus bonusus, tādus kā - piedalīties konkursos, testēt produktus, blogot, pirmajai uzzināt jaunumus, kā arī personalizēt savu Sievietes Pasauli. Pievienojies!
Otrdiena,  7. Jūlijs Vārda dienas Alda, Maruta
Autors: Evija Jasūna, cilvekutipi.lv
Ilustrācija: Flickr.com, CC - Pierre Marcel
Pievienots: 25.01.2016.

Tā ir iznīcinoša sajūta, kad uzzini, ka otra puse tevi krāpj. Sabrūk viss, kam līdz šim ticēji. Sabrūk vispirms pašvērtējums, tad sapņi par kopīgo...

07.07.2018 23:40
Krāpt ir nekrietni, gļēvulīgi un nožēlojami. Ja ir problēmas attiecībās starp diviem cilvēkiem, tās ir jārisina vai jāšķirās un jāmeklē kāds cits partneris. Tas ir ok. Bet ne jau būt attiecībās un meklēt vēl kautko blakus! Nevajag tam otram dzīvi čakarēt!
20.07.2017 20:01
Ir nenobrieduši cilvēki, kam pietrūkst iekšēja spēka un izpratnes par dzīvi,par to kas labs ,kas slikts,nespēja atteikties no pārmērīgām baudām,kas īstenībā degredē, cilvēkam tikai apakšējās čakras jeb visa attīstība zem nabas līmeņa...
25.01.2016 15:42
"nejau aiz saskaņas vīri dodas tumsā un aukstumā medīt" - tikpat labi, varēja rakstīt - nejau dēļ saskaņas sieva iet uz dekupāžas pulciņu! :D tas taču ir hobijs nevis slēpšānās no sievas.
Vārds
Komentārs:

! SievietesPasaule.lv neatbild par pievienotajiem lasītāju komentāriem, jo tie satur autora, nevis portāla veidotāju viedokli. Taču portāls aicina, rakstot komentārus, būt tolerantiem, ievērot pieklājības normas un iztikt bez rupjībām, pretējā gadījumā SievietesPasaule.lv patur tiesības komentārus dzēst. Komentāru noteikumi.
Pievienot komentāru
© SievietesPasaule 2009 | web izstrāde: Molssoft | webdizains: annija.lv