Kontakti | Par SievietesPasauli | Reklāmas iespējas | Noteikumi | Lapas karte
Twitter
Lietotājvārds 
Aizmirsi lietotājvārdu vai paroli?
Parole 
Ienāc
Atcerēties manus lietotāja datus uz šī datora
Tu vēl neesi reģistrējusies SievietesPasaule.lv? Izdari to tagad!Tas ir bez maksas, bet piedāvā dažādus bonusus, tādus kā - piedalīties konkursos, testēt produktus, blogot, pirmajai uzzināt jaunumus, kā arī personalizēt savu Sievietes Pasauli. Pievienojies!
Sestdiena,  28. Marts Vārda dienas Ginta, Gunda, Gunta
Autors: Zane Zvejniece
Ilustrācija: getcapables.com
Pievienots: 17.10.2013.

Divi patiesi stāsti par to, kā jutās bērni laikā, kad vecāki strīdējās un izšķīrās uz laiku, un otrā gadījumā - izšķīrās pavisam un tagad pat nesarunājas.

31.10.2013 13:14
Dārgas sievietes, aicinām Jūs uz bezmaksas meistarklasi - Kā pārdzīvot šķiršanos?

12. novembrī 2013.g. no 14.00 līdz 16.00

Lai izveidotu attiecības, ir nepieciešama divu cilvēku vēlēšanās un piekrišana, tomēr, lai pārtrauktu attiecības, pietiek tikai ar vienu no partneriem. Otrs, vairāk vai mazāk tiek atstāts, pamests ar savām jūtām. Atvadoties no kādām attiecībām, pārdzīvojums ir neizbēgams, ja attiecības ir bijušas svarīgas.
Tātad sāpes, skumjas, dusmas, izmisums ir tikai normāla reakcija, ja attiecības mums kaut ko ir nozīmējušas. Tas ir dabīgi, tomēr šāda apziņa lielu mierinājumu nesniedz.

Šķiroties mēs piedzīvojam sāpes un izmisumu. Jūtamies bezcerīgi un satriekti. Tomēr sāpīgo pieredzi varam izmantot, lai labāk iepazītu sevi, sasniegtu jaunus mērķus un iegūtu dzīvei jaunu jēgu.
Meistarklasē kopīgi mēģināsim saprast notikušo, meklēsim jaunus risinājumus, lai varētu doties tālāk.
Cena: Bezmaksas

Meistarklasi vada: Gunta Vītola (Geštaltpraktiķe)

Iepriekšēja pieteikšanas ir obligāta!
(+371) 29528020 , 67650111
e-pasts: gestalt.info@gmail.com
Skolas iela 21. – 201A, Rīga, LV-1010
Vārds
Komentārs:

! SievietesPasaule.lv neatbild par pievienotajiem lasītāju komentāriem, jo tie satur autora, nevis portāla veidotāju viedokli. Taču portāls aicina, rakstot komentārus, būt tolerantiem, ievērot pieklājības normas un iztikt bez rupjībām, pretējā gadījumā SievietesPasaule.lv patur tiesības komentārus dzēst. Komentāru noteikumi.
Pievienot komentāru
© SievietesPasaule 2009 | web izstrāde: Molssoft | webdizains: annija.lv