Kontakti | Par SievietesPasauli | Reklāmas iespējas | Noteikumi | Lapas karte
Twitter
Lietotājvārds 
Aizmirsi lietotājvārdu vai paroli?
Parole 
Ienāc
Atcerēties manus lietotāja datus uz šī datora
Tu vēl neesi reģistrējusies SievietesPasaule.lv? Izdari to tagad!Tas ir bez maksas, bet piedāvā dažādus bonusus, tādus kā - piedalīties konkursos, testēt produktus, blogot, pirmajai uzzināt jaunumus, kā arī personalizēt savu Sievietes Pasauli. Pievienojies!
Otrdiena,  7. Aprīlis Vārda dienas Helmuts, Zina, Zinaīda
Autors: Inese Prisjolkova
Pievienots: 17.12.2010.

Ko darīt tad, ja dzīvo ar savu cilvēku, bet ikdienā mīlestību nemaz kaut kā neizjūti?  Ja gribētos kaut ko kaislīgu un skaistu, bet...ne ar savu cilvēku.

Ko darīt, ja tev blakus ir brīnišķīgs vīrietis un kāda cita, visticamāk, būtu laimes pārņemta, ja viņai būtu šāds vīrs, bet tu pret savu vīru nejūti neko. Un izjaukt to, kas ir- bail. Un atstāt tā, kā ir - negribas. Ko darīt?
15.09.2015 12:08
Paldies par padomiem!Inesei paldies!Es gribu piestrādāt un būt laimīga ģimene.Varbūt pie vainas ir sēdēšana mājās ar 2mēn.v.bērniņu?Nav tāda attiecīga noslogojuma sev?Stulbas domas un bailes lien galvā pašas no sevis.vīrs ir pirmais vīrietis,kas mani var seks.līdz galam apmierināt.Iepriekš laulībā tas nebija.Tāpēc baidos to LAIMI laikam pazaudēt.Ko varat ieteikt savu domu uzlabošanai?
15.09.2015 11:53
Mēs esam kopā vairāk kā gadu.Sākumā kaisle ļoti liela.Tagad arī tādu izjūtam,bet vīrs retāk grib mīlēties.ar prātu saprotu,ka vēlmes var atšķirties,bet sirdī bieži aizvainojums-kapēc es gribu vairāk kā viņš....Kad parunājam par to,viņš saka ja nostrādājies,vairāk nogurst.un pievērš man uzmanību daudz vairāk,tad mani nomoka tas,ka viņš to dara varb,manis dēļ?Es nezinu...Viņš saka,ka tā nav,apliecinājums tam,ka ir seks.gatavs man ļoti ātri,ja izdomā mīlēties.Kapēc manī ir tā neapm.saj.?Es sevi nesaprotu.Vīrs tiešām ir ļoti labs un mīlošs kā arī strādā pa 18.st.diennaktī.
12.07.2011 02:57
Paldies par so rakstu, viela lielaam paardomaam.
09.01.2011 23:05
Man tā bija un tagad vīrs atzinies,ka pirms laulībām noklusējis un nav izpaudis,ka interesē vīrieši,citādos gadījumos ieteiktu saprast,ka pat zinātnieki pierādījuši,ka iemīlēšanās stadija ilgst ne ilgāk pa diviem gadiem,nav tāpēc jāskrien pēc tauriņiem...
05.01.2011 20:22
Pilnīgi neko nepasakošs raksts
20.12.2010 14:45
Mēs jau katra pati izvēlamies kāda veida attiecībās dzīvot. Ir kāds iemesls kāpēc Tava zemapziņa ir izvēlējusies spēlēt šo spēli. Un tas var būt dažādu iemeslu dēļ - "bailes palikt vienai", "negribas palaist vaļā to, kas it kā ir mans", "ir sajūta, ka mīlestība un kaisle iespējama tikai ar šo vīrieti" utt.
Un acīm redzot ir jānotiek kādam notikumam, lai varētu apstāties un padomāt. Nomierināties. Palaist šo situāciju vaļā, jo pārāk ilgi tā dzīvojot, var zaudēt pilnīgi visu savu enerģiju un tad var sabrukt pilnīgi visas jomas. No tā jāuzmanās;)
20.12.2010 08:53
Sveikas, es arī mīlu savu vīru, pat neprātīgi.. Līdz brīdim, kad uzzināju, ka krāpj mani visām iepazīšanās portāla pārgribējušām kaķenēm. Cik reiz neesmu gājusi prom, bet ne kā... kā viņš piezvana, kā dzirdu vīna balsi... tā.... kā sunīts ar nolaistu asti velkos atpakaļ un ļaujos pazemoties... Man jau te draudzenes smej, ka esmu pieburta utt. Pat birvi man sāk meklēt, lai tieku vaļā no šīs apmātības. Esmu piekususi, bet tai pat laikā skrienu atpakaļ un tik ļoti ilgojos, ka pat sāp...
19.12.2010 21:16
Es pilnīgi piekrītu, ka tā tas ir un var būt.

Tādēļ ir ārkārtīgi būtiski, ka esam viensotram uzticīgi. Kad sākās neuzticība, tad tai seko neuzticēšanās, tad kaut kāda atdarīšana un tas visu iegriež galīgi negatīvās enerģijas virpulī.

Ja tā viss ir noticis, tad ļoti, ļoti jāpiestrādā pie sevis un savas laimes terapijas, lai varētu atgūt mieru un laimes sajūtu.
19.12.2010 01:18
Es mīlu savu vīru, bet kopš brīža, kad viņš mani piekrāpa ar citu, es vairs nevaru normāli mīlēties, visu laiku man tās otras "ēna" ir blakus... un man liekas, ka viņš mīlējas ar mani, bet domā par to otru...
12.02.2019 06:39
man ir tieši tāpat
Vārds
Komentārs:

! SievietesPasaule.lv neatbild par pievienotajiem lasītāju komentāriem, jo tie satur autora, nevis portāla veidotāju viedokli. Taču portāls aicina, rakstot komentārus, būt tolerantiem, ievērot pieklājības normas un iztikt bez rupjībām, pretējā gadījumā SievietesPasaule.lv patur tiesības komentārus dzēst. Komentāru noteikumi.
Pievienot komentāru
© SievietesPasaule 2009 | web izstrāde: Molssoft | webdizains: annija.lv