Kontakti | Par SievietesPasauli | Reklāmas iespējas | Noteikumi | Lapas karte
Twitter
Lietotājvārds 
Aizmirsi lietotājvārdu vai paroli?
Parole 
Ienāc
Atcerēties manus lietotāja datus uz šī datora
Tu vēl neesi reģistrējusies SievietesPasaule.lv? Izdari to tagad!Tas ir bez maksas, bet piedāvā dažādus bonusus, tādus kā - piedalīties konkursos, testēt produktus, blogot, pirmajai uzzināt jaunumus, kā arī personalizēt savu Sievietes Pasauli. Pievienojies!
Otrdiena,  2. Jūnijs Vārda dienas Emma, Lība
Autors: Līga Āboma, speciāli SievietesPasaule.lv
Pievienots: 20.03.2012.

Rutīna attiecībās - kā saglābt attiecības? Padomus sniedz pārvērtējošā konsultante Elīna Neilande.

Attiecību sākumā viss ir tik skaisti... Iespējams, tu domā- „Es darīšu VISU, ko viņš vēlas, lai tikai būtu gana labs!” Bet rodas jautājums – cik ilgi esi gatava spēlēt pieņemtu lomu, nevis pati sevi?
12.04.2012 15:12
Runāt! Paust jūtas un savas patiesās vēlmes, uzklausīt un pieņemt otru, meklēt kopīgus risinājumus. Vistipiskākā kļūda ir vainas meklēšana otrā, nevis runāšana par sevi, Ļoti labi pateikts... cik viegli to ir realizēt. Vai pašai autorei tas izdodas?
27.03.2012 11:13
Jā, man jāsaka, ka esmu pazaudējusi vairākus draugus un arī puišus, jo neesmu spējusi paust savas jūtas, tas tiešām ir aktuāli..
24.03.2012 21:45
Man tieši šovakar bija vajadzīgi tik pareizi pateiktie vārdi par attiecību uzlabošanu,lai neieslīgtu rutīnā!No sirds pateicos!
20.03.2012 14:52
Jā, piekrītu. Tiešām vērtīgs raksts par šo tēmu. Pat prasījās vēl vairāk un dziļāk, varbūt būs turpinājums?
20.03.2012 13:24
šis ir viens no labākajiem rakstiem, kādu esmu lasījusi pēdējo mēnešu laikā!!
paldies, paldies, paldies!
Vārds
Komentārs:

! SievietesPasaule.lv neatbild par pievienotajiem lasītāju komentāriem, jo tie satur autora, nevis portāla veidotāju viedokli. Taču portāls aicina, rakstot komentārus, būt tolerantiem, ievērot pieklājības normas un iztikt bez rupjībām, pretējā gadījumā SievietesPasaule.lv patur tiesības komentārus dzēst. Komentāru noteikumi.
Pievienot komentāru
© SievietesPasaule 2009 | web izstrāde: Molssoft | webdizains: annija.lv