Kontakti | Par SievietesPasauli | Reklāmas iespējas | Noteikumi | Lapas karte
Twitter
Lietotājvārds 
Aizmirsi lietotājvārdu vai paroli?
Parole 
Ienāc
Atcerēties manus lietotāja datus uz šī datora
Tu vēl neesi reģistrējusies SievietesPasaule.lv? Izdari to tagad!Tas ir bez maksas, bet piedāvā dažādus bonusus, tādus kā - piedalīties konkursos, testēt produktus, blogot, pirmajai uzzināt jaunumus, kā arī personalizēt savu Sievietes Pasauli. Pievienojies!
Trešdiena,  19. Februāris Vārda dienas Zane, Zuzanna
Autors: Līga Āboma, speciāli SievietesPasaule.lv
Pievienots: 11.10.2011.

Jautājam vīriešiem – ko viņi labprātāk gribētu dzirdēt no sievietes situācijā, kad viņa nolēmusi otrreiz netikties un kādi bijuši visnejēdzīgākie...

Jānis uzskata, ka „visnejēdzīgākā atbilde, ko vien sieviete var vīrietim šādā situācijā pateikt, ir: "Labāk paliksim tikai draugi!" Ja vīrietim uz sievieti ir kaut kādi nolūki seksuālā vai emocionālā plāksnē, tad viņu neinteresē vienkārši draudzība." Foto-istock
11.10.2011 14:04
Eh, man randiņu laiks jau vairākus gadus aiz muguras, bet,ak, laikam arī es esmu bijusi no tām, kas saka- Paliekam tikai draugi! :)
Ja tā iedziļinās šajā atteikumu jautājumā ,tad jau patiesībā var saskatīt arī tās problēmas, kas liek iziet uz tiem aplinkiem. Piemēram, problēmas vispār pateikt 'nē' un kādam atteikt. Šitā iemesla dēļ toreiz esmu piekritusi uz atkārtotām tikšanās reizēm, lai gan šķita, ka pa īstam to nevēlējos. Nekas briesmīgs jau nenotika, tikai taisnība jau vien ir- grūtāk pēc tam gan ir paskaidrot, kāpēc tad īsti nekas nesanāks.
Lai gan no personīgās pieredzes varu tikai piekrist arī domai,ka ja ir kaut nedaudz šaubas- jā vai nē, tad ir vērts dot otro iespēju. Var atklāties kas pārsteidzošs :)
11.10.2011 13:41
p.s. nupat konkrēti atcerējos tieši šādu situāciju, tikos ar džeku, kas neatbilda manām vēlmēm, ilgām un vajadzībām, redzēju (laikam jātic tam, ka pareizais priekšstats veidojas pirmajās sekundēs) to jau pirms viņš nebija atvēris muti, nemaz nerunājot, ka oda pēc cigaretēm (esmu izbijusi smēķētaja, šobrīd nesmēķētāja). es ar viņu kādu brīdi parunājos un tad viņš uzdeva šo jautājumu - nu, kā tev izskatās?
pēc dabas esmu godīga un netaktiska, tādēļ teicu, ka man šķiet, ka mums varētu būt maz kopīgu interešu. tas bija mājiens bez meliem un visai "ar mietu", cilvēks, kas ir atvērts godīgai atbildei, to būtu dzirdējis. bet viņš saka - nu to jau nevar zināt, varbūt vajag satikties vēlreiz. vēl pāris teikumu no manis, no viņa diņģēšanās - "nu lūdzu lūdzu pamēģinām vēlreiz" tipa.
viss beidzās ar to, ka sarunājām sazvanīties, bet ne viens ne otrs to neizdarīja.

ir jāļauj tam otram cilvēkam saglabāt pēdējās cieņas paliekas un tādēļ es neticu šiem džeku komentāriem. tādēļ ir labi glābējzvani.

un nav vērts runāt par 100% atklātību attiecībās ar svešu vīrieti, ja nespējam to nodrošināt savā ģimenē.
11.10.2011 13:33
kāpēc kaut kas ir "jāiztur", turklāt randiņš, kurā nezini kā tas viss beigsies un vai tev ir intereses par ko runāt. es esmu gājusi uz tādiem randiņiem un vislabākais ir sarunāt, ka pirmajā reizē saskrienas uz 5 min apskatīties, apostīties un tad skatās tālāk. mēs jau zinām daudzas teorijas, kā atbildēt vīrietim tad un kā citad, bet realitātē nesanāk. kādēļ? kā nu kuro reizi, bet ir tā, ka nesanāk. tādēļ ir labi, ka ir backup plan.
11.10.2011 13:21
K.J.

Es domāju, nav šis raksts jāuztver tik ļoti nopietni. drīzāk ar humoru ;)
11.10.2011 13:03
Sievietes vismaz pieklājīgi aplinkus pasaka, a vīrieši bieži vien vnk vairs nezvana un izvairās! Tas ir pieklājīgi?!
11.10.2011 10:42
Vērtīgs raksts! Interesanti lasīt vīriešu domas. Bet man būtu gribējies zināt, kā šie puiši paši atsaka meitenei, kura nav iepatikusies. Arī tik pat tieši un loģiski? =) Dzīve rāda pretējo.

Ir vērts padomāt, kas tie ir par iemesliem, kuri traucē būt tiešiem un atklātiem - vēlme nebūt sliktajam tēlam, gļēvums, patiesa vēlme nenodarīt pāri vai neapzināta "glābēja" loma, vai tml.? Atcerēsimies kaut vai klasisko gājienu ar draudzenes "glābējzvanu" randiņa laikā, ar ko parasti nodrošinās sievietes, ja nu pirmo reizi satiktais vīrietis nav iepaticies. Muļķīgi? Bet dzīvē tas tā notiek! Kāpēc? Būtu interesanti lasīt kādas sievietes skaidrojumu, kas ir licis izšķirties par šādu gājienu, nevis būt brīvai no šādām bailēm un godam izturēt randiņu, lai kāds tas būtu un ar cieņu atvadīties no vīrieša.
Vārds
Komentārs:

! SievietesPasaule.lv neatbild par pievienotajiem lasītāju komentāriem, jo tie satur autora, nevis portāla veidotāju viedokli. Taču portāls aicina, rakstot komentārus, būt tolerantiem, ievērot pieklājības normas un iztikt bez rupjībām, pretējā gadījumā SievietesPasaule.lv patur tiesības komentārus dzēst. Komentāru noteikumi.
Pievienot komentāru
© SievietesPasaule 2009 | web izstrāde: Molssoft | webdizains: annija.lv