Kontakti | Par SievietesPasauli | Reklāmas iespējas | Noteikumi | Lapas karte
Twitter
Lietotājvārds 
Aizmirsi lietotājvārdu vai paroli?
Parole 
Ienāc
Atcerēties manus lietotāja datus uz šī datora
Tu vēl neesi reģistrējusies SievietesPasaule.lv? Izdari to tagad!Tas ir bez maksas, bet piedāvā dažādus bonusus, tādus kā - piedalīties konkursos, testēt produktus, blogot, pirmajai uzzināt jaunumus, kā arī personalizēt savu Sievietes Pasauli. Pievienojies!
Otrdiena,  7. Aprīlis Vārda dienas Helmuts, Zina, Zinaīda
Autors: SievietesPasaule.lv
Pievienots: 24.05.2010.

Vīrieši biežāk melo un jūtas par to mazāk vainīgi nekā sievietes - šādu secinājumu atklāj jauns britu pētījums. Uzzini, kādi ir vīriešu un ...

Vispopulārākie meli, ko vīrieši stāsta savai mīļotajai, ir saistīti ar viņu iedzeršanas paradumiem: "Es nemaz tik daudz neizdzēru". Savukārt sieviešu vispopulārākie meli ir saistīti ar patieso emociju slēpšanu: "Man nekas nekaiš, viss kārtībā." Foto- stock.xchng
26.10.2011 13:28
Aija, man žēl, ka tev ir tāda attieksme, noteikti dzīvē pavisam maz prieka. Bet nu - izvēle tikai un vienīgi tava :)
26.10.2011 12:30
Bija domāts : ticiet man, mīļās,cita vērti viņi nav.
26.10.2011 12:29
Vinnē tās dāmas,kuras šos kules vergus izmanto, krāpj un melo viņiem, cik spēj. Ticiet man , mīļš, cita vērti viņi nav. Žēlojiet tikai sevi.
07.08.2010 17:33
Pilnīgi piekrītu! Un sievietes ir uzticīgākas. Pirms 2 mēnešiem pametu savu ilggadīgo dzīvesbiedru, jo atklāju, ka viņš mani krāpis un melojis. Liedzās, lai gan pierādījumi bija acīmredzami. Piebildīšu, ka 31.jūlijā mums bija paredzētas kāzas. Vakar uzzināju, ka sameklējis sev jaunu blondīni ar bērnu, laikam pašapziņas celšanai, atrādījis jau visiem radiem un sauc par īsto un vienīgo. Viss atkārtojas... nožēlojami.
24.05.2010 13:20
Man jau liekas, ka abi dzimumi melo vienlīdzīgi.
24.05.2010 13:12
Topi kā naglai uz galvas! Īpaši veču melu teicieni :)
Vārds
Komentārs:

! SievietesPasaule.lv neatbild par pievienotajiem lasītāju komentāriem, jo tie satur autora, nevis portāla veidotāju viedokli. Taču portāls aicina, rakstot komentārus, būt tolerantiem, ievērot pieklājības normas un iztikt bez rupjībām, pretējā gadījumā SievietesPasaule.lv patur tiesības komentārus dzēst. Komentāru noteikumi.
Pievienot komentāru
© SievietesPasaule 2009 | web izstrāde: Molssoft | webdizains: annija.lv