Kontakti | Par SievietesPasauli | Reklāmas iespējas | Noteikumi | Lapas karte
Twitter
Lietotājvārds 
Aizmirsi lietotājvārdu vai paroli?
Parole 
Ienāc
Atcerēties manus lietotāja datus uz šī datora
Tu vēl neesi reģistrējusies SievietesPasaule.lv? Izdari to tagad!Tas ir bez maksas, bet piedāvā dažādus bonusus, tādus kā - piedalīties konkursos, testēt produktus, blogot, pirmajai uzzināt jaunumus, kā arī personalizēt savu Sievietes Pasauli. Pievienojies!
Piektdiena,  27. Novembris Vārda dienas Lauris, Norberts
Autors: Līga Āboma
Ilustrācija: cast.thirdage.com
Pievienots: 13.11.2012.

Vīrietis un sieviete sniedz mīlestību tādā veidā, kā paši to gribētu saņemt, taču nav tā, ka to, ko vēlas saņemt sieviete, vēlas saņemt arī vīrietis, un otrādi.

05.04.2018 23:32
Ko darīt, ja sieviete ir kā dadzis pielipis vīrietim, lai gan zin, ka viņam ir arī cita sieviete? Kā to izskaidrot? Vai tas ir zems pašapziņas līmenis, mazvērtības kompleksi, bērnības trauma jeb kā? Un viņa vēl tēlo šausmīgu cietēju, nabadzīti, kurai tik ļoti licies, ka kaut kas sanāks viņiem abiem. Kāpēc viņa nedomā kā jūtas cita sieviete? Vai tā vajadzība pēc seksa ir tik milzīga, ka viņa gatava iet pāri līķiem? Tā Danele pat skaitās skolotāja, lai gan tikai arodskolā kā šuvēja. Bet pilnīgi bez intelekta, kuras intereses tālāk par horoskopiem un seksu nesniedzas. Un izskatās, ka tas vīrietis arī sāk nolaisties līdz viņas līmenim, par ko ir ļoti skumji.
15.05.2014 16:24
Emocionālis ir viens, bet kad nonākam pie materiālām vērtībām un sieviešu prasībām? Ir labs raksts ko ieteiktu palsaīt - http://www.zhuks.lv/2014/05/15/ka-klut-par-sievietes-kilnieku/ un http://www.zhuks.lv/2014/05/09/ka-pazaudet-isto-sievieti/
14.11.2012 18:37
Pēc kādiem kritērijiem ir veidots ši raksts,vai tad mēs visi esam pilnīgi līdzīgi un vienādi u nka domāšanas veids,jūtas,intelekts,prāts u.t.t ir liekams vienā mucā? kur tad paliek katra cilveka personīgās rakstura īpašības un iezīmes? Raksts veidots tā,ka it kā mēs būtu vienas rūpnīcas vieni roboti no viena un tā paša konveijera.Pamatprincipi vienādi? Nekā tam līdzīga.
14.11.2012 14:20
Ļoti pamācošs un izsmeļošs raksts, paldies
13.11.2012 12:43
Jēziņ, cik trāpīgi! Kaut dzīvē to izdarīt būtu tik vienkārši! Eh!
Vārds
Komentārs:

! SievietesPasaule.lv neatbild par pievienotajiem lasītāju komentāriem, jo tie satur autora, nevis portāla veidotāju viedokli. Taču portāls aicina, rakstot komentārus, būt tolerantiem, ievērot pieklājības normas un iztikt bez rupjībām, pretējā gadījumā SievietesPasaule.lv patur tiesības komentārus dzēst. Komentāru noteikumi.
Pievienot komentāru
© SievietesPasaule 2009 | web izstrāde: Molssoft | webdizains: annija.lv