Kontakti | Par SievietesPasauli | Reklāmas iespējas | Noteikumi | Lapas karte
Twitter
Lietotājvārds 
Aizmirsi lietotājvārdu vai paroli?
Parole 
Ienāc
Atcerēties manus lietotāja datus uz šī datora
Tu vēl neesi reģistrējusies SievietesPasaule.lv? Izdari to tagad!Tas ir bez maksas, bet piedāvā dažādus bonusus, tādus kā - piedalīties konkursos, testēt produktus, blogot, pirmajai uzzināt jaunumus, kā arī personalizēt savu Sievietes Pasauli. Pievienojies!
Svētdiena,  5. Jūlijs Vārda dienas Andžejs, Andžs, Edīte, Esmeralda
Autors: Evija Blūmentāle, www.kundal.lv
Ilustrācija: flickr.com, CC - Richard foster
Pievienots: 19.11.2014.

Mūsu laikmetam ir raksturīgas ļoti sarežģītas attiecības. Daudzi cilvēki ir vientuļi, daudzi pāri ir pat vientuļi esot attiecībās, dzīvo nelaimīgi un ar to samierinās.

07.04.2016 17:45
Esi pazemīga, un ar TEVI ATSLAUKĀS!
11.04.2016 12:54
Pazemība nav darbība, kur tu otram izdabā. Par pazemību var nosaukt iekšējo stāvokli – kur ir pieņemšana, mīlestība, piedošana un izpratne, par to, ka katrai rīcībai ir savas sekas. Līdz ko baidāmies no „atslaucīšanās” un ar to cīnīsimies bez izpratnes – tā notiks atkal.
25.11.2014 13:02
Daudz diskusiju, par to ka sievietes tiek "abižotas"....:)
Vīriešiem tik pat daudz pienākumi, piemēram
VĪRIEŠIEM !"Ģimenes cilvēkam jāuzņemas atbildība par savu sievu, bērniem un radiniekiem, kuriem ir nepieciešams atbalsts. Atbildība nenozīmē, ka
ģimenes galva uzskata, ka viņam ir absolūta taisnība un izrīko visus kā
labpatīk vai arī to, ka viņš ir nopelnījis naudu un pārējā laikā var atpūsties ģimenes lokā. Atbildība nozīmē, ka vīrietis rūpējas par visiem ģimenes locekļiem visās nozīmēs: materiālajā, morālajā un tikumiskajā – rūpējas, lai visi ģimenes locekļi ar savām lietām nodarbotos pareizi, saskaņā ar savām spējām, lai viņi būtu laimīgi dzīvē un nenodarbotos ar nejēdzīgām, citiem nevēlamām lietām un nepieķertos kaitīgajiem ieradumiem. Vēdās ir teikts, ka atbildības uzņemšanās padara cilvēku laimīgu, jo attieksme pret viņu ļoti izteikti mainās uz labo pusi. " no Torsunova grāmatas
22.11.2014 22:55
Koks ar diviem galiem. Cik nav dzirdēts par vīriešiem, kas savu vīrišķību izpauž šādi: nu ir viņiem pakļāvīga sieva, pakļaušanās ietver finansiālu atkarību (a kā savādāk), tad kārtīgam vecim sieva vieglu roku jānomaina pret citu, maigo sievišķi bez naudas, vēlams ar bērniem, jeb kā vīriešu aprināds mēdz teikt: "bagāžiņu", var izmisušu atstāt likteņa varā, lai tam tad arī pakļaujas tālāk. Es tur negribētu būt.

Otrs scenārijs - vecis neko nevar nopelnīt, vai, pat ja nopelna, notrallina visu kā bāba, un tad meklē vainīgo un ir briesmīgi nelaimīgs, sargi dievs, vēl viņam ar sievu jādalās, tad tā būs visu nelaimju cēlonis.

Tie riski un realitātes ar mūsdienu ļetrakiem ir tik milzīgi un biedējoši, ka vai nu peldi, vai slīksti, paļauties var reti un, ja paļausies, tad pati vainīga. Vajag milzīgu drosmi būt tik atkarīgai. Tādi vīrieši ir, bet tā ir reta, reta suga un tie tad arī cerams būs laimīgi ar jaukām, pakļāvīgām sievām. Nevajag nu uzbrukt sievietēm, viņām diez ko nav izvēles..

Vai vajag viņām mācīt būt pakļāvīgām pasaulē, kur liela daļa vīriešu ir kā stresa nomocītas sievietes ar nekontrolētiem impulsiem un bez atbildības - nu nez, ļoti liela varbūtība vnk ar to iešaut vēderā.
23.11.2014 21:19
Pakļauties nenozīmē tādā veidā, kā būt atkarīgai, vai arī to, ka kāds cits tavā vietā ko darīs. Šajās gudrībās teikts, ka attiecību kvalitāte ir tomēr atkarīga no sievietes un viņas mākslas būt sievišķīgai un ļaut vīrietim būt vīrišķīgam. Ieņemt savu vietu nenozīmē pazemoties, tieši otrādi būt sievišķīgai sievietei ar paceltu galvu darot savas sieviešu lietas. Iespējams, kā šī ir tā atslēdziņa uz kārtīga vīrieša sirdi. Kā saka vīrietis ir galva un sieviete kakls, man liekas šis teiciens izsaka visu.
22.11.2014 12:03
No sākuma man bija grūti pieņemt vēdu gudrības, jo būt „padotās stāvoklī ” izklausījās nedaudz pazemojoši. Bet jo vairāk interesējos, jo vairāk sapratu, ka šīs te gudrības ir labākais ieteikums mūsu laikmetā. Es redzu ļoti daudzas sievietes, ka visu laiku visu dara, gan finansiāli, gan fiziski, gan morāli un ir nelaimīgas, ka vīrietis paliek ar vien slinkāks, bezatbildīgāks un vienaldzīgāks. Tas viss aiziet pa apli, jo vairāk dara sieviete, jo vīrietis vairāk zaudē savu vīrišķību. Kā dabūt līdzsvaru attiecībās, ja tas jau ir ielaists? Man liekas, ka sievietei būtu no ļoti daudz kā jāatsakās....
Vārds
Komentārs:

! SievietesPasaule.lv neatbild par pievienotajiem lasītāju komentāriem, jo tie satur autora, nevis portāla veidotāju viedokli. Taču portāls aicina, rakstot komentārus, būt tolerantiem, ievērot pieklājības normas un iztikt bez rupjībām, pretējā gadījumā SievietesPasaule.lv patur tiesības komentārus dzēst. Komentāru noteikumi.
Pievienot komentāru
© SievietesPasaule 2009 | web izstrāde: Molssoft | webdizains: annija.lv