Kontakti | Par SievietesPasauli | Reklāmas iespējas | Noteikumi | Lapas karte
Twitter
Lietotājvārds 
Aizmirsi lietotājvārdu vai paroli?
Parole 
Ienāc
Atcerēties manus lietotāja datus uz šī datora
Tu vēl neesi reģistrējusies SievietesPasaule.lv? Izdari to tagad!Tas ir bez maksas, bet piedāvā dažādus bonusus, tādus kā - piedalīties konkursos, testēt produktus, blogot, pirmajai uzzināt jaunumus, kā arī personalizēt savu Sievietes Pasauli. Pievienojies!
Sestdiena,  31. Oktobris Vārda dienas Rinalda, Rinalds, Valts
Autors: SievietesPasaule.lv
Ilustrācija: lifeafter50.com
Pievienots: 09.04.2013.

Vairāk kā trīs dekāžu garumā konsultējot pārus par to, kā uzlabot viņu attiecības, psihologs Dr.Rankins nonācis pie vērtīgiem secinājumiem.

„Ja gribi, lai mainās tavas attiecības, tev jāmaina sava uzvedība,” uzsver psihologs.
16.05.2014 21:56
Ļoti, ļoti labs raksts!!! TIK vienkārši padomi, un tā var izmainīt dzīvi!!!:)
08.05.2014 15:11
Mēs ar savu vīru abi esam ļoti laimīgi jo patiešām uzticamies viens otram, neapspiežam ar neko tādu, kas otram nepatiktu,priecājamies par katru mirkli ko pavadam kopā un kopā soli solī apdaram un apspriežam visus sadzīves darbiņus.
No sirds novēlam, lai visi pāri uz pasaules dzīvo saskaņā, laimē, lai nedara otram, kas pašam nepatiktu un tad pasaule kļūs gaišāka....
Vārds
Komentārs:

! SievietesPasaule.lv neatbild par pievienotajiem lasītāju komentāriem, jo tie satur autora, nevis portāla veidotāju viedokli. Taču portāls aicina, rakstot komentārus, būt tolerantiem, ievērot pieklājības normas un iztikt bez rupjībām, pretējā gadījumā SievietesPasaule.lv patur tiesības komentārus dzēst. Komentāru noteikumi.
Pievienot komentāru
© SievietesPasaule 2009 | web izstrāde: Molssoft | webdizains: annija.lv