Kontakti | Par SievietesPasauli | Reklāmas iespējas | Noteikumi | Lapas karte
Twitter
Lietotājvārds 
Aizmirsi lietotājvārdu vai paroli?
Parole 
Ienāc
Atcerēties manus lietotāja datus uz šī datora
Tu vēl neesi reģistrējusies SievietesPasaule.lv? Izdari to tagad!Tas ir bez maksas, bet piedāvā dažādus bonusus, tādus kā - piedalīties konkursos, testēt produktus, blogot, pirmajai uzzināt jaunumus, kā arī personalizēt savu Sievietes Pasauli. Pievienojies!
Trešdiena,  2. Decembris Vārda dienas Meta, Sniedze
Iepriekšējā Nākošā
Autors: Edīte Irbe
Pievienots: 15.11.2011.

Skaists mirklis- bildinājums... viņa atceras to TĀ, bet viņš saka- nē, bija ŠITĀ. Kas tad te notiek? Kāpēc vienas un tās pašas lietas un notikumus mēs...

"Uz pasauli mēs skatāmies it kā caur daudzām, vienlaicīgi uzliktām brillēm: rozā, dzeltenām, melnām, oranžām. Svarīgi atcerēties, ka tās ir tikai brilles un kāda ir īstenība, mēs nemaz nevaram zināt,"-teic psiholoģe Marija Ābeltiņa.
15.11.2011 17:08
Jā, šie raidījumi bija ļoti interesanti. Ceru, ka LTV tos kādreiz atkārtos.
15.11.2011 16:34
Visvairāk izbrīnīja apraksts par eksperimentu. Vai tiešām tik redzamu lietu kā sienas krāsas neviens nepamanīja ,ļoti interesanti..Tas tā kā Gustavo dziesmā stabs-stabs, kad ikdienā tik pamani kaut kādas lietas, bet nemaz neredzi, ka katru dienu brauc cauri skaistai alejai.
Vārds
Komentārs:

! SievietesPasaule.lv neatbild par pievienotajiem lasītāju komentāriem, jo tie satur autora, nevis portāla veidotāju viedokli. Taču portāls aicina, rakstot komentārus, būt tolerantiem, ievērot pieklājības normas un iztikt bez rupjībām, pretējā gadījumā SievietesPasaule.lv patur tiesības komentārus dzēst. Komentāru noteikumi.
Pievienot komentāru
© SievietesPasaule 2009 | web izstrāde: Molssoft | webdizains: annija.lv