Kontakti | Par SievietesPasauli | Reklāmas iespējas | Noteikumi | Lapas karte
Twitter
Lietotājvārds 
Aizmirsi lietotājvārdu vai paroli?
Parole 
Ienāc
Atcerēties manus lietotāja datus uz šī datora
Tu vēl neesi reģistrējusies SievietesPasaule.lv? Izdari to tagad!Tas ir bez maksas, bet piedāvā dažādus bonusus, tādus kā - piedalīties konkursos, testēt produktus, blogot, pirmajai uzzināt jaunumus, kā arī personalizēt savu Sievietes Pasauli. Pievienojies!
Trešdiena,  2. Decembris Vārda dienas Meta, Sniedze
Autors: Elīna Brila, Labo domu pietura
Ilustrācija: allwomenstalk.com
Pievienots: 03.11.2011.

Statistika ir barga – bieži vien kopdzīve tiek pārtraukta konfliktu dēļ, kuru iemesls ir nauda. Kā tikt galā ar šo problēmu? Ievies savā dzīvē un attiecībās...

08.01.2012 14:24
Diemžēl no personīgās pieredzes, jāsaka, ka arī ievērojot šos četrus ieteikumus, viss var jukt un brukt...jo ir vīrieši, kuri sadzird tikai un vienīgi, tad kad pasaka:''Zini, es domaju, ka mums jāšķirās...'', tad pēķšņi viņi grib būt kopā, auklēt bērnus, bet sieviete, kura daudzus gadus ir centusies, kko saglābt ir piekususi un vairs nav spēka, jo ikdienā ir dzirdējusi tikai bļaušanu, lamas un pārmetumus.... man par laimi, esmu kopa ar vīrieti, kurs mani gan uzklausa, gan ir vakara sarunas, gan atbalsta manos centienos uzsākt ko jaunu, ziniet tad ir daudz vieglāk dot ģimenei to, ko viņi ir pelnījuši un vieglāk būt trīs bērnu māmiņai, sieviņai un vienkārš sievietei!!! Bet domāju, ka pāriem kuriem vēl nav lūzuma punkts, šis raksts noderēs...
13.11.2011 11:37
Man liekas, ka sievietēm ir daudz vieglāk runāt par to ko viņas grib, kā viņas grib un kā panākt to. Iespējams vīrieši vairāk dara, bet runāt viņi nerunā, kāpēc tā?
06.11.2011 11:21
īstenībā ļoti vērtīgs raksts. un arī paņēmieni, kas minēti ir ļoti noderīgi, varbūt ir vērts uztaisīt kādu semināru, kur tos var apgūt arī citi?
Vārds
Komentārs:

! SievietesPasaule.lv neatbild par pievienotajiem lasītāju komentāriem, jo tie satur autora, nevis portāla veidotāju viedokli. Taču portāls aicina, rakstot komentārus, būt tolerantiem, ievērot pieklājības normas un iztikt bez rupjībām, pretējā gadījumā SievietesPasaule.lv patur tiesības komentārus dzēst. Komentāru noteikumi.
Pievienot komentāru
© SievietesPasaule 2009 | web izstrāde: Molssoft | webdizains: annija.lv