Kontakti | Par SievietesPasauli | Reklāmas iespējas | Noteikumi | Lapas karte
Twitter
Lietotājvārds 
Aizmirsi lietotājvārdu vai paroli?
Parole 
Ienāc
Atcerēties manus lietotāja datus uz šī datora
Tu vēl neesi reģistrējusies SievietesPasaule.lv? Izdari to tagad!Tas ir bez maksas, bet piedāvā dažādus bonusus, tādus kā - piedalīties konkursos, testēt produktus, blogot, pirmajai uzzināt jaunumus, kā arī personalizēt savu Sievietes Pasauli. Pievienojies!
Otrdiena,  27. Oktobris Vārda dienas Irita, Ita, Lilita
Autors: Edīte Irbe, speciāli Sievietes Pasaulei
Ilustrācija: Aigars Bokāns
Pievienots: 02.02.2010.

Valentīndiena strauji tuvojas, un lai nesanāktu tā, ka ātrumā vienkārši apmainaties ar banālām dāvaniņām, gatavojies tai laikus! Idejas, kā sirsnīgi un kaislīgi...

Idejas Valentīndienas izbaudīšanai gan tām, kuras kopā ar otro pusīti ir jau gadiem, gan tām, kas tikko iepazinušās, gan tām, kas ir vienas, bet dzīvē vēlas pārmaiņas...
29.01.2015 23:20
Ļot laba idēja ir skaistuma kastīte no SaneriBox.lv
15.02.2010 16:49
kā Jums gāja valentīndienā? Manējais bija no svecītēm sirdi salicis un tās vidū gardas zemenītes. Tas viss kopā ar brokastu kafiju. It kā sīkums, bet priekš viņa - varoņdarbs! Biju ļooti pārsteigta un priecīga!!! Kā jums?
10.02.2010 21:16
Forši! Varbūt padalīsies, kā tev to izdevās panākt?
10.02.2010 16:04
Paldies par ieteikumiem, dārgās! Parunājām nedaudz, nolēmām, ka paēdīsim vakariņas kādā restorānā, ja jau man tas esot tik svarīgi. Tā kā man arī būs Valentīndiena!!!
09.02.2010 23:25
Milzu paldies par idejām! Noderēja plānjot īpašo dienu, manam vīrietim būs tāāāds pārsteigums ;)
08.02.2010 09:43
Piekrītu ICH, Tev AnnA ir jāsaprot- vai pašai ir svarīgi šo dienu atzīmēt vai arī priekš tevis tas nav nekas būtisks, tad jau nebūtu problēma, bet ja tev ir svarīgi Valentīndienu pavadīt jauki, tad tev tas viņam tā arī ir jāpasaka.
08.02.2010 09:25
Ir divi varianti, manuprāt. 1. Samierinies un neliecies ne zinis. 2. Aprunājies, izskaidro viņam, ka tev patīk justies īpašāk kopā ar viņu un, ka šo dienu varētu izmantot, lai pavadītu kopā. Piedāvā viņam sarīkot svētkus. Izdomā ko pa dienu darīsiet, kaut ko viņa stilā un vakaru noslēdz ar kaislīgu seksu, vispirms demonstrējot jauno apakšveļu. Varbūt viņam iepatīkas. Bet, ja godīgi, ma nuprāt tā ir tikai tāda veču poza. Viņi negrib padomāt, piestrādāt. Labākajā gadījumā nopērk sarkanu rotaļu sirdi vai končas. Bet, ja viņš tevi novērtē, viņam būtu jāpiekāpjas, kaut par pussolīti. AnnA - lai veicās!
08.02.2010 09:20
Un ko darīt, ja otrā pusīte šos svētkus neatzīst un nesvin? Viņam besījot Valentīndiena, tā viņš teica.
05.02.2010 23:23
Piekrītu, meitenes, par šo svētku komercializēšanu! Turklāt, no pamatskolas/vidusskolas laikiem, uz šiem svētkiem esmu skatījusies diezgan skeptiski (laikam jau maza "bērnības trauma"!? ;)
Bet nupat, precētas sievas ādā, lai nejauši iezagušos rutīnu lauztu, mani uzrunāja kautkas līdz šim neredzēts un veikala plauktos neatrodams: http://www.draugiem.lv/kaslacitimvedera/gallery/?pid=76506953
Domāju, ka manējais būs ļoti pārsteigts un vēl ilgi atcerēsies šo Valentīndienu! ;)
05.02.2010 20:13
Man arī nepatīk šīs dienas komercializēšana, tomēr atbalstu, ka tā varbūt diena, kad lieku reizīti pateikt savam mīļotajam, cik ļoti viņu mīli, cieni, iekāro, apbrīno, izbaudi viņa klātūtni un rūpes. Šonedēļ tas ir vēl jo jaukāk, ka šī diena iekrīt brīvdienās! Tā kā nav jārēķinās ar darbu u.c. ikdienas lietām!
Vārds
Komentārs:

! SievietesPasaule.lv neatbild par pievienotajiem lasītāju komentāriem, jo tie satur autora, nevis portāla veidotāju viedokli. Taču portāls aicina, rakstot komentārus, būt tolerantiem, ievērot pieklājības normas un iztikt bez rupjībām, pretējā gadījumā SievietesPasaule.lv patur tiesības komentārus dzēst. Komentāru noteikumi.
Pievienot komentāru
© SievietesPasaule 2009 | web izstrāde: Molssoft | webdizains: annija.lv