Kontakti | Par SievietesPasauli | Reklāmas iespējas | Noteikumi | Lapas karte
Twitter
Lietotājvārds 
Aizmirsi lietotājvārdu vai paroli?
Parole 
Ienāc
Atcerēties manus lietotāja datus uz šī datora
Tu vēl neesi reģistrējusies SievietesPasaule.lv? Izdari to tagad!Tas ir bez maksas, bet piedāvā dažādus bonusus, tādus kā - piedalīties konkursos, testēt produktus, blogot, pirmajai uzzināt jaunumus, kā arī personalizēt savu Sievietes Pasauli. Pievienojies!
Piektdiena,  3. Jūlijs Vārda dienas Benita, Everita, Verita
Autors: Līga Āboma
Pievienots: 22.05.2012.

Mīļotā cilvēka iepazīstināšana ar saviem draugiem līdzi nes emocionālu jūtu kokteili.

Foto-2.bp.blogspot.com
03.06.2012 16:07
Man ir draudzene, kurai ir tendence izvēlēties vīriešus, kas viņai dara pāri - lamā, dzīvo uz viņas rēķina utt., bet draugu brīdinājumus par kārtējo "putniņu" vnk neņem vērā.Lai kā gribētos palīdzēt un pasargāt, otra vietā lēmumus nepieņemsi un cita dzīvi nedzīvosi. =(
22.05.2012 10:39
Njā, vīrieši tiešām daudz nedomā par to - jauna draudzene vai nē. Vismaz, pirmajā reizē ne. Analīze sākas pēc kāda kopīga tusiņa, pirts sarunām ar pašu draugu.
Vārds
Komentārs:

! SievietesPasaule.lv neatbild par pievienotajiem lasītāju komentāriem, jo tie satur autora, nevis portāla veidotāju viedokli. Taču portāls aicina, rakstot komentārus, būt tolerantiem, ievērot pieklājības normas un iztikt bez rupjībām, pretējā gadījumā SievietesPasaule.lv patur tiesības komentārus dzēst. Komentāru noteikumi.
Pievienot komentāru
© SievietesPasaule 2009 | web izstrāde: Molssoft | webdizains: annija.lv