Kontakti | Par SievietesPasauli | Reklāmas iespējas | Noteikumi | Lapas karte
Twitter
Lietotājvārds 
Aizmirsi lietotājvārdu vai paroli?
Parole 
Ienāc
Atcerēties manus lietotāja datus uz šī datora
Tu vēl neesi reģistrējusies SievietesPasaule.lv? Izdari to tagad!Tas ir bez maksas, bet piedāvā dažādus bonusus, tādus kā - piedalīties konkursos, testēt produktus, blogot, pirmajai uzzināt jaunumus, kā arī personalizēt savu Sievietes Pasauli. Pievienojies!
Ceturtdiena,  2. Aprīlis Vārda dienas Irmgarde
Autors: Līga Āboma, speciāli SievietesPasaule.lv
Pievienots: 19.03.2012.

Vai attiecības var salīdzināt ar jaunām kurpēm? Nē un jā. Arī attiecībām draud tas pats pašsaprotamības likums.

Kad lielais emociju vilnis ir noplacis, iestājas stabilitāte – gan jūtās, gan attiecībās. Tikšanās, bučas, otra klātbūtne- tas viss kļūst pašsaprotami. Kāpēc rodas šāds pieradums, pat paviršība un cik nopietns drauds tas ir attiecībām?
19.03.2012 15:42
Lai tā rutīna neistātos, manuprāt, vajadzīgi divi faktori:
pirmkārt - abiem ir jāgrib attiecības saglabāt un uzlabot!
Viens neko nepanāks, ja otrs pretī būs kā siena, un arī vienu nevar vainot, jo attiecības veido divi, kā jau parunā saka- viena pagele nedeg.
Otrs faktors- nevajag klusēt, ja kaut kas nepatīk un arī ja patīk. Vispār nevajag klusēt attiecībās! Cik bieži nepasakam to labo, bet tā vietā tikai slikto, jo labais ir kļuvis par pašsaprotamu. Kaut vai - cik labi šodien smaržo vai tev sanāca brīnišķīga zupa! :)
Vārds
Komentārs:

! SievietesPasaule.lv neatbild par pievienotajiem lasītāju komentāriem, jo tie satur autora, nevis portāla veidotāju viedokli. Taču portāls aicina, rakstot komentārus, būt tolerantiem, ievērot pieklājības normas un iztikt bez rupjībām, pretējā gadījumā SievietesPasaule.lv patur tiesības komentārus dzēst. Komentāru noteikumi.
Pievienot komentāru
© SievietesPasaule 2009 | web izstrāde: Molssoft | webdizains: annija.lv