Kontakti | Par SievietesPasauli | Reklāmas iespējas | Noteikumi | Lapas karte
Twitter
Lietotājvārds 
Aizmirsi lietotājvārdu vai paroli?
Parole 
Ienāc
Atcerēties manus lietotāja datus uz šī datora
Tu vēl neesi reģistrējusies SievietesPasaule.lv? Izdari to tagad!Tas ir bez maksas, bet piedāvā dažādus bonusus, tādus kā - piedalīties konkursos, testēt produktus, blogot, pirmajai uzzināt jaunumus, kā arī personalizēt savu Sievietes Pasauli. Pievienojies!
Trešdiena,  2. Decembris Vārda dienas Meta, Sniedze
Autors: stāstu uzklausīja Zane Zvejniece
Ilustrācija: webmarketingpros.com
Pievienots: 10.01.2014.

Neesmu pārtraukusi kontaktu ar bijušajiem kavalieriem, ļauju viņiem mani uzrunāt, ko uzrakstīt, un koķetējoši viņiem atbildu. Un, dažreiz ar to arī pietiek.

22.09.2015 13:01
Tev vienkārši vajag ko citu, nekā Tavs vīrietis spēj dot. To arī Tu meklē. Kamēr neatradīsi to, kas der Tev un bez kā nevari, ko baidīsies pazaudēt, ja atradīsi, nekad nebūs gana un meklēsi salasīt pa gabaliņiem visapkārt, ubagojot uzmanību un pārējo nepieciešamo no citiem.
Lai tas notiktu ātrāk, iesaku atlaist to nabaga cilvēku, kas tagad tev pieķēries, jo viņš Tevi bremzē Tavos meklējumos pēc tieši Tev nepieciešamā, kā arī Tas nav godīgi pret Tavu puisi, Tu viņam atņem laiku.
22.09.2015 13:02
+atļauj sev būt un pieņem sevi, mācies ieklausīties savās patiesajās vajadzībās!
02.07.2015 21:56
paziistu tadas emkas pashas karas kaklaa ir pieredzeeets
02.07.2015 21:54
noteikti viņas drauģels kurš viņu "tā mīl " guļ ar citām tādām pašām daiļavām ha ha .sen pierādīts ka šitās lielās flirtētājas ir visnelaimīgākās sievietes pasaulē. jo sievietes dabā jau nu gan nav flirtēt ar vienu kur nu vēl entajiem večiem. tas ir vīrieša ierocis, iekarot un iekārot sievieti! bet ak vai, šodien tač nav vairs bruņinieku laiku,kā te viena izteicās :D
25.01.2015 21:46
Gandrīz vai apraudājos lasot šo tekstu!! Ar mani ir tā pat! Pat vēl trakāk- man ir ideāls vīrs par kādu citas vien sapņot varētu, bet man nekad nav ganas! Un sliktākais ir tas, ka man regulāri kāds vēl iepatīkas.. tik ļoti, ka pat nevaru beigt domāt. Paiet laiks un atkal iepatīkās kāds cits. Tad atkal izjūtu lielu mīlestību pret vīru. Tāda sajūta, ka visu laiku kaut kas pietrūkst! :((
14.01.2014 09:32
Es tā rīkojos, kad partneris sāk apnikt. Jo patiesībā meklēju ko citu. Nerimsies, kamēr dabūsi, ko meklē. Esmu tā darījusi 20 gadus, tagad nu jau 5 gadus dzīvoju ar citu un ir kopīgi mērķi un vēlmes - citiem tur nav vietas. Gribēju piezīmēt, ka vēl 5 gadus atpakaļ arī domāju, ka mani interesē tikai visiem patikt. Lai cik tas nebūtu pašai nepieņemami - tā visa pamata ir cita partnera meklēšana
14.01.2014 09:47
vispār jā, es domāju, ka ar laiku norimsies tā tava vajadzība sevi apliecināt. kad būs īstais vīrietis, gan jau jutīsies mīlēta un lolota un viss būs ok. galvenais nešausti sevi par to :)
13.01.2014 12:24
Katram sava karma, dzīves mācības un uzdevumi1
12.01.2014 21:25
Tas ir nozelojami:saudit un bolit acis visu kaut cik sakarigu puisu virziena,pie tam stulbi sminet,skobit kermeni un gorit pakalu...Varbut dazi ari uzkeras uz vienu nakti...jo vini saprot to tiesi,ka jus gribat ar vinu pargulet!Domajat,viriesi ir galigi stulbi un neredz,ka jus spelejat teatri???Nu nav miera tiem viriesiem nekur no jums t.s.koketem?
13.01.2014 09:48
Lilita, tā ir, tie vīrieši ir pilnīgi muļķi un paši nekādus lēmumus nepieņem vai ne?:)))) nav tev paveidies ar normāliem vīriešiem :)
13.01.2014 09:54
Man ar ienāca prātā, ka nu gan vīriešiem aizstāve uzradusies :))
Domāju,ka viņiem itin nemaz nav iebildumu pret to,ka arī sieviete var un mēdz izrādīt uzmanību. Nav jau ziniet vairs nekādi bruņinieku laiki ;D
11.01.2014 05:26
Tieši ar to dzīve or fantastiska! Mēs katra esam īpaša, neatkātojama un katra gūstam baudu savā veidā!
Es vienmēr saku, ka labāk ir nožēlot izdarīto, nekā neizdarīto, jo tas var būt palaists garām neatgriezeniski :)
Vienmēr dzīvo ar domu, ka kādreiz Tev būs 50 un 60 un 70... un daudz labāk ir iedomāties sevi šajos gados kā neprāti nevis nožēlot, ka visa jaunība pagājusi, bet nekas dzīvē nav izbaudīts! Mēs neviena nepaliekam jaunkās, tāpēc izmanto laiku un apstākļus sev un savam priekam par labu!
11.01.2014 00:31
Nesatraucies, ar mani ir tieši tāpat.
10.01.2014 11:26
man arī pirmais bija vēlēšanās kaut ko uzrakstīt no tēmas, problēmas ar pašapziņu :)) Bet tad atcerējos kā numeroloģija man noformulēja preciži to, par ko vienmēr emsu kaunējusies, par mednieces dabu - nu ir pēc tiem cipariem vai zvaigznēm mums jau ielikts kaut kāds uzvedības modelis, protams, ka daudz ko mēs varam labot un uzlabot, bet , ja tā ir daļa no mūsu būtības, tad kādēļ mums visiem/ām jābūt 90-60-90, labām mātēm, ideālām sievām uttt. Katra esam savādāka un mums jābūt saskaņā ar to.
Nu flirtē, ja tevi tas uzlādē :) katru uzlādē kaut kas cits - vienu bērni, otru vīrieši, trešo darbs, ceturto šopings :) šī dzīve mums dota, lai mēs būtu laimīgas, nevis lai citus darītu laimīgus. jo tu nevari dot citam, ja tev pašai nekā nav.
02.07.2015 21:51
kaada mednieces daba. KOMEPLEKSI PILNA DIRSA .kaa arii
normaala attiistiita sieviete,kurai ir virs/draugs, neboliisies apkaart uz citiem. tas ir nevis mednieces bet sauksim lietas iistajos vaardos-MAUKELES INSTINKTS.
02.07.2015 21:52
kaada mednieces daba. KOMPLEKSI PILNA DIRSA .kaa arii
normaala attiistiita sieviete,kurai ir virs/draugs, neboliisies apkaart uz citiem. tas ir nevis mednieces bet sauksim lietas iistajos vaardos-MAUKELES INSTINKTS.
Vārds
Komentārs:

! SievietesPasaule.lv neatbild par pievienotajiem lasītāju komentāriem, jo tie satur autora, nevis portāla veidotāju viedokli. Taču portāls aicina, rakstot komentārus, būt tolerantiem, ievērot pieklājības normas un iztikt bez rupjībām, pretējā gadījumā SievietesPasaule.lv patur tiesības komentārus dzēst. Komentāru noteikumi.
Pievienot komentāru
© SievietesPasaule 2009 | web izstrāde: Molssoft | webdizains: annija.lv