Kontakti | Par SievietesPasauli | Reklāmas iespējas | Noteikumi | Lapas karte
Twitter
Lietotājvārds 
Aizmirsi lietotājvārdu vai paroli?
Parole 
Ienāc
Atcerēties manus lietotāja datus uz šī datora
Tu vēl neesi reģistrējusies SievietesPasaule.lv? Izdari to tagad!Tas ir bez maksas, bet piedāvā dažādus bonusus, tādus kā - piedalīties konkursos, testēt produktus, blogot, pirmajai uzzināt jaunumus, kā arī personalizēt savu Sievietes Pasauli. Pievienojies!
Piektdiena,  21. Februāris Vārda dienas Ariadne, Eleonora
Autors: Anita Špoģe
Pievienots: 28.11.2009.
"Kopš piedzima bērns, jūtos vientuļa, vīrs pastāvīgi ir darbā. Ir sajūta, ka līdz ko ielogojos spēlē, visi kreņķi paliek kaut kur citur," -  izrādās...
"Vīrs kā slims ir uz tām kara spēlītēm, kamēr nav visus līmeņus izgājis varu necerēt ar viņu normāli aprunāties. Es varu kaut kaila staigāt pa māju - nepamanīs." Foto- stock.xchng
20.12.2009 00:29
Nu pārāk aizrauties ar tām datora spēlēm un soc.portāliem nevajadzētu.. bet iesaku arī sievietēm paspēlēt šīs spēles.. paprasīt bērniem lai parāda kādu interesantu spēli.. kopā paspēlējiet.. būs interesantas sarunas ar bērnu..
Es ar savu puiku spēlēju datorspēles..
Vārds
Komentārs:

! SievietesPasaule.lv neatbild par pievienotajiem lasītāju komentāriem, jo tie satur autora, nevis portāla veidotāju viedokli. Taču portāls aicina, rakstot komentārus, būt tolerantiem, ievērot pieklājības normas un iztikt bez rupjībām, pretējā gadījumā SievietesPasaule.lv patur tiesības komentārus dzēst. Komentāru noteikumi.
Pievienot komentāru
© SievietesPasaule 2009 | web izstrāde: Molssoft | webdizains: annija.lv